• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

تبریک وبگاه های ابومسلمی به مناسبت اضافه شدن «شهرآرا ورزشی» به جمع خانواده مطبوعات ورزشی + تصاویر

   |  دوشنبه 13 آذر 1396
٨ آذر بالأخره فرا رسید و نخستین شماره از ضمیمه ورزشی روزنامه شهرآرا دیروز منتشر شد؛ نشریه‌ای که برای تولید آن جلسات مختلفی برگزار شده و دیدگاه‌های اهالی ورزش نیز در آن گنجانده شده است. اما دیروز هم‌زمان با چاپ شماره اول شهرآراورزشی، مراسم رونمایی این نشریه تخصصی ورزشی که هر روز به‌همراه روزنامه شهرآرا در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد،...
align=bottom

«شهرآرا ورزشی» رونمایی شد

به گزارش شهرآرا آنلاین، با حضور میهمانان ویژه‌ای از پیش‌کسوتان ورزشی و مربیان ورزشکاران گرفته تا مدیران ورزشی و شهری در تحریریه روزنامه برگزار شد. علیرضا مرزبان سرمربی سابق و رضا عنایتی مربی تیم مشکی‌پوشان، مجتبی سرآسیایی قائم‌مقام باشگاه پدیده، سید‌مهدی قیاسی و قاسم زردکانلو دو پیش‌کسوت بزرگ ورزش استان، به‌همراه برخی از اعضای شورای شهر همچون امیر شهلا، احسان اصولی، فیضی و همچنین بختیاری معاون فرهنگی شهرداری و تعدادی دیگر از مدیران شهرداری مشهد همچون نخعی و دهقانی، میهمانانی بودند که دیروز خود را به تحریریه روزنامه شهرآرا رساندند تا کیک منقش به صفحه اول این ضمیمه را برش بزنند و روزهای خوب را برای ورزش استان آرزو کنند.
﷯ مرزبان:خوش‌حالیم در مشهد رسانه ای داریم که می‌توانیم روی آن حساب کنیم
سرمربی سابق تیم فوتبال مشکی‌پوشان در این مراسم گفت: خوش‌حالیم که از امروز رسانه‌ای در مشهد داریم که می‌توانیم به‌عنوان همراه، روی آن حساب کنیم و برای ورزش خراسان، نسخه درمان بپیچد. علیرضا مرزبان افزود: ورزش باید به‌معنای درست به مردم معرفی شود. برخی فقط می‌خواهند با ورزش مطرح شوند یا از آن استفاده سیاسی کنند؛ اما باید یادمان باشد که ما باید با ورزش، سلامت و نشاط جامعه را فراهم کنیم و آسیب‌های اجتماعی را کاهش دهیم. وی افزود: ورزش خانواده‌ها باید در کشور گسترش یابد. رسانه‌های ورزشی هم این وظیفه را دارند تا دراین‌باره با مردم سخن بگویند. از اهمیت ورزش بنویسند و مردم را ترغیب کنند برای توسعه ورزش. همین راه‌اندازی ضمیمه ورزشی برای شهری که مردم در آن نیاز به شادابی دارند، واقعا احساس می‌شد و به‌نوبه خودم به دست‌اندرکاران این روزنامه و خبرنگاران خوب ورزشی شهرآرا تبریک می‌گویم.
﷯ عنایتی:رسانه های شهر مشهد پتانسیل بالایی دارند 
رضا عنایتی، مربی تیم مشکی‌پوشان مشهد نیز در این مراسم اظهار کرد: فکر می‌کنم رسانه‌های ورزشی مشهد خیلی راحت می‌توانند با رسانه‌های تهران رقابت کنند؛ چراکه ما در مشهد و استان خودمان پتانسیل بسیار بالایی داریم. در همین تهران هم وقتی برخی از خبرنگاران با من تماس می‌گیرند و می‌گویند همشهری‌ام هستند، واقعا خو‌ش‌حال می‌شوم. امیدوارم این حرکت ارزشمند در رسانه شهر مشهد ماندگار شود. ما هم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود و به همه دوستان کمک می‌کنیم.
﷯ سر آسیایی:خلا ء این کار احساس می شد 
مجتبی سرآسیایی، قائم‌مقام باشگاه پدیده نیز گفت: در ورزش استان و مشهد خلأ وجود یک ویژه‌نامه تخصصی ورزش کاملا حس می‌شد تا بتواند واقعیت‌های ورزش را منعکس کند. مردم مشهد نیاز دارند تا از اتفاقات ورزشی که در تیم‌ها و رشته‌های مختلف ورزشی شهرشان رخ می‌دهد، به‌صورت کامل‌تر و دقیق باخبر شوند. 
﷯ قیاسی:به ورزش حاشیه بپردازید 
پیش‌کسوت فوتبال خراسان گفت: این یک اتفاق بسیار خوب برای ورزش مشهد است که یک روزنامه هر روز در صفحات مختلف به اخبار ورزش گوشه‌گوشه این شهر بپردازد. سیدمهدی غیاثی افزود: خواهشم این است به ورزش حاشیه شهر بپردازید. برخی افراد هستند در نواحی حاشیه شهر که با ورزش بیگانه هستند و نیاز دارند به توجه و امکانات بیشتر. 
﷯ صبوریان:به همه رشته ها پرداخته شود 
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: خواهشم این است که به‌جز فوتبال به بقیه حوزه‌ها به‌ویژه ورزش همگانی نیز پرداخته شود.
کوروش صبوریان افزود: امکانات در شهرداری بسیار گسترده است و مردم نیز نیاز به امکانات مختلف برای ورزش‌کردن دارند. خواهشم این است که توجه بیشتری به ورزش همگانی شود و این موضوع را از مسئولان مطالبه کنید. این‌طور نیست که ورزش ما فقط به فوتبال گره خورده باشد. ما در رشته‌های ورزشی دیگر هم بسیار توانمند هستیم و حالا که این ویژه‌نامه منتشر می‌شود و تعداد صفحات آن نیز زیاد است، امیدوارم که به همه رشته‌های ورزشی پرداخته شود. امیدوارم اتفاقات خوبی برای ورزش استان رخ دهد.
﷯ زردکانلو:ورزش مشهد نیازمند توجه است 
قاسم زردکانلو یکی از دیگر پیش‌کسوتانی بود که در مراسم رونمایی از ضمیمه ورزشی شهرآرا، خودش را به تحریریه روزنامه رسانده بود. او که سال‌ها در فوتبال زحمت کشید و حالا تجربیاتش را در اختیار جوان‌ترها قرار می‌دهد نیز در این مراسم گفت: شاید در یکی‌دو روزنامه دیگر مشهد ویژه‌نامه‌های ورزشی منتشر می‌شدند، اما اینکه بخواهند بخش اعظمی از مطالب خود را به ورزش مشهد بپردازند، این‌طور نبوده است. اما شهرآرا گویا می‌خواهد روش دیگری را انتخاب کند و آن، توجه بیشتر به مطالب ورزش مشهد است که الحق نیز جای آن بود و حتی می‌توان گفت باید زودتر از این‌ها به چاپ می‌رسید. 
﷯ اصولی:روزنامه شهرآرا باید روزنامه مردم شود 
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این مراسم گفت: یکی از شعارهایی که در تبلیغات انتخاباتی لیست امید با اقبال مردم مواجه شد، ایجاد فضای شور و نشاط در شهر بود. احسان اصولی افزود: بی‌تردید ورزش یکی از موارد محقق‌کننده این امر است. روزنامه شهرآرا به‌خوبی به ورزش ورود پیدا کرده و جای چنین‌ویژه‌نامه‌ای در مشهد خالی بود. وی افزود: با حمایتی که مردم از مدیریت شهری خواهند داشت، ما تلاش خواهیم کرد که روزنامه شهرآرا روزنامه مردم مشهد بشود و با توجه به نیاز‌های مردم و احتیاجات شهر به نیازهای مردم توجه کنیم. عرئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: انتقادهاییغیر منصفانه درخصوص خودکفایی روزنامه شهرآرا و ‌طرحی که در دوره قبلی شورا مطرح شد و در این دوره اجرایی گردید، از سوی همان افرادی که خودشان این طرح را در دوره قبلی مطرح کرده بودند انجام شد. جالب است که بدانید ‌ این مسئله درجهت رقابتی‌کردن فضا و خودکفایی روزنامه شهرآرا است چرا که شهرآرا می‌تواند خودکفا باشد و هزینه‌های خود را مدیریت کند.
﷯ فیضی:به بحث ورزش بانوان باید ورود جدی شود 
رمضانعلی فیضی، رئیس کمیسیون ویژه مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهر مشهد نیز گفت: خوش‌حالم که شهرآرا در مسیر خودش گام برداشته و تبدیل شده است به روزنامه مردم مشهد. امیدوارم این روزنامه بتواند به تمامی اقشار ازجمله بانوان توجه کند. در حوزه ورزش ما باید به بحث ورزش بانوان ورود جدی داشته باشیم و قطعا ضمیمه ورزشی شهرآرا در حوزه بانوان می‌تواند کمک زیادی به توسعه آن داشته باشد. این روزنامه باید بتواند در شهر امام مهربانی‌ها با تمام قوا برای گسترش مشارکت اجتماعی بیشتر گام بردارد.
﷯ شهلا:باید چهر ه هایی مثل خداداد تکثیر شوند 
رئیس شورای اسلامی شهرستان مشهد نیز در مراسم رونمایی از ضمیمه ورزشی شهرآرا خطاب به خبرنگاران اظهار کرد: تازمانی‌که صدای مردم مشهد نباشید، روزنامه مردم مشهد نخواهید بود.
امیر شهلا افزود: باید هنوز هم تغییر ایجاد شود تا شهرآرا شکاف بین مدیریت‌شهری و مردم مشهد را پر کند. روزنامه شهرآرا نباید فقط تعریف از شهرداری باشد و بلکه باید صحبت‌های مردم برای شهرداری باشد. ما هرچه‌بیشتر بتوانیم اختلاف مبنایی مدیریت شهری و مردم را کم کنیم، می‌توانیم اسم شهرآرا را روی روزنامه مردم مشهد بهتر قبول کنیم. وی با اشاره به مشکلات ورزش در حاشیه شهر ادامه داد: خواهشم این است از ورزش حرفه‌ای کمی فاصله بگیریم و به محلات و حاشیه شهر بپردازیم تا بتوانیم چهره‌های جدیدی مانند خداداد یا رضا عنایتی تکثیر کنیم.
﷯ خرمی:می خواهیم به معنای واقعی 
روزنامه مردم مشهد باشیم 
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و هنری شهرآرا نیز در مراسم رونمایی از ضمیمه ورزشی شهرآرا اظهار کرد: در دوره جدید روزنامه شهرآرا به فعالیت‌هایی که می‌تواند مخاطب بیشتری داشته باشد، توجه بیشتری داشتیم و ما با شعار روزنامه مشهد تلاش داریم به‌معنای واقعی به روزنامه مردم مشهد تبدیل شویم. مجید خرمی افزود: جامعه ورزش در سطح شهر مشهد جامعه بزرگ و تأثیر‌گذاری است و جوانان بسیاری از زمین‌های خاکی و کم‌امکانات حاشیه شهر در عرصه بین‌المللی به چهره ملی تبدیل شدند. وی افزود: هرچند ما با مشکلات مالی روبه‌رو هستیم، اما تلاش کردیم با مدیریتی هوشمند و با کمترین هزینه به‌سمتی برویم که مردم می‌خواهند. خرمی اظهار کرد: از روزی که بنا شد این ضمیمه ورزشی راه‌اندازی شود، ما پیام‌های خوبی را از اقشار مختلف دریافت کردیم و استقبال آن‌ها را دیدیم. قرار است ۵۰درصد مطالب این ویژه‌نامه محلی مشهد باشد.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی و هنری شهرآرا ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم روزنامه مردم مشهد شویم و در این راه از تمام مسئولان کمک می‌خواهیم. ما فرزندان مشهد هستیم، از شما می‌خواهیم ما را کمک کنید تا در دوره جدید مدیریت شهری به‌معنای واقعی به مردم کمک کنیم و روز‌به‌روز با فعالیت‌های تازه‌ای ارتباطمان را با مردم بیشتر کنیم. همه تلاش ما و تیم جوانی که محتوای ضمیمه ورزشی را منتشر می‌کنند، این است تا از این حرکت جدید نتیجه بگیریم تا ثمره‌اش برای مردم مشخص باشد.  نادر نوروزی

وبگاه های ابومسلمی، آغاز انتشار نشریه ی ورزشی شهرآرا را به فال نیک گرفته و ضمن تشکر و سپاس از دست اندرکاران آن، برای تحقق اهداف عالیه ی این رسانه ی مطبوعاتی محلی، موفقیت روزافزون را از درگاه ایزد منان تمنا دارد.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات