• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مدیر وبگاه‌های اینترنتی «ابومسلم»: برای انعکاس اخبار تیم «نسل ابومسلم طلوع شرقی» آمادگی داریم

   |  چهارشنبه 26 شهریور 1393
مدیر پایگاه اطلاع رسانی رسمی «ابومسلم خراسان» از آمادگی رسانه‌های پرمخاطب «ابومسلمی» برای انعکاس اخبار تیم تازه تأسیس «نسل ابومسلم طلوع شرقی» تا راه اندازی پایگاه اختصاصی این تیم خبر داد. عبدالرضا زرگری ضمن اعلام این خبر افزود: از آنجایی که پایگاه اطلاع رسانی باشگاه از سال 1385 با هدف انعکاس روشنگرانه‌ی اخبار و رویدادهای تیم، پیشکسوتان و هواداران ابومسلمی راه اندازی شده و طی هشت سال گذشته توانسته به فضل الهی منشأ خدمات و توفیقات ارزنده ای به جامعه‌ی «ابومسلمیها» باشد، از این رو در این برهه از زمان که عملاً تیم و باشگاه ابومسلم خراسان متأسفانه به محاق فراموشی سپرده شده، بر آن است تا با انعکاس شایسته‌ی اخبار و رویدادهای این تیم جدیدالتأسیس البته تا زمان راه اندازی وبگاه اختصاصی همچنین ارسال پیامک‌های خبری برای هشت هزار نفر از اعضای ثابت سامانه‌ی پیامک، تلاش نماید تا وقفه ای در وظیفه‌ی خطیر اطلاع رسانی به هواداران و طرفداران ابومسلمی ایجاد نشود....

مدیر سامانه‌های اطلاع رسانی ابومسلم خراسان افزود: هرچند این اولین باری نیست که چنین حمایتی از باشگاه‌های ابومسلمی صورت می گیرد، بلکه پیشتر با انعکاس اخبار باشگاه تازه تأسیس «مسلم خراسان رضوی» که دو سال پیش به پیشنهاد مدیرکل سابق ورزش و جوانان خراسان رضوی تأسیس و قرار بود صاحب امتیاز و مالک «تیم ابومسلم خراسان» باشد، این مجموعه وبگاه‌ها به وظیفه‌ی حمایتی و رسانه ای خود عمل کردند.

زرگری افزود: تمام تلاش دست اندرکاران این وبگاه‌ها که خود جزو هواداران مردمی این تیم بوده و بدون هیچ چشمداشت مادی تاکنون قریب به پنج هزار صفحه خبر و تحلیل و ... در این سایت‌ها منتشر کرده اند، این بوده که به عنوان امین و معتمد طرفداران، بدون هیچ گونه جانبداری متعصبانه، کورکورانه و غیرعادلانه، در حد توان و مقدورات به انعکاس شایسته و بایسته‌ی اخبار و رویدادها و از همه مهمتر انتشار صریح و شفاف نظرات خانواده‌ی بزرگ هواداران ابومسلمی بپردازند. نظراتی که چه از طریق این سایتها و چه از طریق ایمیل، سامانه‌ی پیام کوتاه رسمی (با یکصد هزار پیام دریافتی به شماره‌ی 10006722) و یا درج در مطبوعات و .... منتشر شده و چه بسا همین نظرات، دستمایه‌ی تصمیم گیری مدیران باشگاه طی سالهای اخیر و نیز مسئولان ورزش استان شده است. 

مدیر پایگاه اطلاع رسانی رسمی «ابومسلم خراسان» به اقبال جامعه‌ی بزرگ هواداران ابومسلمی از سایت‌ها و وبلاگ‌های حمایتی و جانبی اشاره کرد و تصریح کرد: خوشبختانه هواداران ابومسلمی با اقبال درخور توجه خود، تاکنون پاسخ شایسته ای به عملکرد مسئولان مردمی این وبگاه‌ها داده اند. این که طی هشت سال گذشته با ایجاد ارتباطی دو طرفه با سایت رسمی باشگاه خصوصاً طی «چهار سال گذشته» با سه وبلاگ «هواداران باشگاه»، «ابومسلمی‌ها (تریبون آزاد)» و «تابلو اعلانات ابومسلمیها» بیش از «چهار و نیم میلیون» بازدید کننده را به سوی خود جلب کند و هم اکنون وبلاگ «هواداران باشگاه» با متوسط بازدید ماهی «یکصد هزار بازدید» و روزانه قریب به «چهار هزار بازدید» در میان این رسانه‌ها رکورددار است.

زرگری ضمن ترغیب خانواده‌ی بزرگ هواداران به حمایت از برند «ابومسلم» در همه‌ی مقاطع و شرایط زمانی و مکانی گفت: با نیم نگاهی به بحران هایی که تیم و باشگاه قدیمی، پرطرفدار و مردمی «ابومسلم خراسان» طی نیم قرن گذشته با آن دست و پنجه نرم کرده، در می یابیم که شرایط کنونی قطعاً گذراست و نام و برند «ابومسلم» به این سادگی از اذهان مخاطبان ورزش دوست استان حذف نخواهد شد! از این رو زنده نگهداشتن این برند ورزشی صاحب نام در تاریخ ورزش شرق کشور، وظیفه ای است که همه بر دوش داریم و می بایست به انحاء گوناگون و به نحو احسن از عهده‌ی آن برآییم.

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران این تیم و باشگاه تازه تأسیس افزود: همچنان که «وبگاه‌های ابومسلمی» طی این هشت سال به وظیفه‌ی اطلاع رسانی شفاف، بی طرفانه و مستقل خود از همه‌ی جریاناتی که هریک به گونه ای برای بقای نام و یاد «ابومسلم» در ورزش استان و کشور تلاش می کنند، ادامه داده، در این مقطع از زمان نیز به این رسالت ذاتی خود انشاءالله عمل خواهد کرد و در هر صورت تلاش خواهد نمود همچون گذشته، صادقانه، عالمانه و خالصانه «تریبون آزاد» جامعه‌ی میلیونی هواداران و پیش کسوتان و دوستداران ابومسلمی باشد.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات