• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

انجام قرعه کشی مسابقات و رونمایی از تیم تازه تأسیس «طلوع نسل ابومسلم مشهد»

   |  سه شنبه 11 شهریور 1393
طلوع نسل ابومسلم امید را در فوتبال خراسان رضوی زنده نگه می دارد.نام فوتبال خراسان با نام ابومسلم گره خورد و نام ابومسلم با حاشیه های ناخواسته ای که گره در کار این تیم انداخته و سرنوشت پر طرفدار ترین تیم فوتبال این خطه از کشور را در هاله ای از ابهام قرار داه است. روز نهم شهریور ماه قرعه کشی لیگ دسته دو فوتبال کشورمان انجام شد و 40 تیم درقالب چهار گروه 10 تیمی دسته بندی شدند. بر اساس این قرعه کشی در گروه دوم این مسابقات تیم طلوع نسل ابومسلم مشهد که از روز های گذشته با حضور امیر رضا خادم معاون وزیر ورزش در مشهد به جامعه فوتبال کشور معرفی شد دیده می شود.  وجود نام ابومسلم در این تیم تازه تاسیس نشان دهنده نیاز فوتبال مشهد به یک چنین نامی است اما اینکه نسل ابومسلم به چه میزان خواهد توانست در جذب طرفداران ابومسلم پدر موفق باشد مسئله ای است که باید منتظر ماند و نتیجه اش را دید....

هرچه که هست این تولد های پی درپی ابومسلم ها و مسلم ها نشان می دهد مسئولان ورزش خراسان رضوی تلاش می کنند به هر نحوی که شده نام ابومسلم را در فوتبال استان زنده نگه دارند.

اما اینکه این تلاش ها به چه میزان موثر و در راه صحیح حرکت می کند مسئله ای است که شاید باید نشست و منتظر ماند و دید زمان چه بر سر نسل و نسل های ابومسلم خواهد آورد.

علی حنطه بازیکن و سرمربی سابق تیم ابومسلم مشهد با بیان اینکه هیچ فردی به اندازه من در ابومسلم فعالیت نکرده می گوید: 23 سال در ابومسلم سابقه بازی و مربیگری دارم و سال گذشته تا پای آبرویم در کنار ابومسلم ماندم و این در حالی است که حتی یک ریال هم دریافت نکردم و حتی در برخی مواقع از جیبم نیز هزینه کردم.

وی بیان می کند : اگر بنده که خودم را یک ابومسلمی می دانم سال گذشته تیم را ترک می کردم ابومسلم همان سال گذشته برای همیشه نابود می شد اما ما به دلیل علاقه ای که به ابومسلم داریم حتی تا پای جانمان برای این تیم ایستاده ایم.


پیشکسوت فوتبال خراسان می گوید: از همان روزهایی که ابومسلم به این منجلاب افتاد بنده در کنار این تیم بودم . پس از ملاحی، شفق و بنی اسد و همه اتفاقتی که افتاد دیدم که چگونه تیم به جایی رسید که امروز رسیده است و امروز باز هم می گویم هر کسی که متولی فوتبال استان است فقط و فقط باید وضعیت مالکیت ابومسلم را هر چه زودتر روشن کند.

برای حمایت از ابومسلم باید ضوابط جایگزین روابط شود

وی می افزاید: برای نجات ابومسلم باید روابط فراموش شده و بر اساس ضوابط کار کرد و سرنوشت ابومسلم را به یک زنگ و تلفن یا سفارش نسپرد.

حنطه خاطر نشان می کند: امسال سال سرنوشت سازی برای ابومسلم است و می توان با کمی همت این تیم را به لیگ دسته یک بازگرداند و اگر سرنوشت این تیم به سالهای بعد سپرده شود احتمال دارد ابومسلم هم به سرنوشت پیام دچار شود.

اصغر رحیمی پیشکسوت فوتبال و سرپرست فصل قبل تیم ابومسلم نیز با اشاره به قرعه کشی لیگ دسته دو کشور می گوید: واقعا نمی دانم چه اتفاقی افتاده است.

وی بیان می کند: اگر در زمان ملاحی زمینی که قرار بود بنام ابومسلم زده سود خریداری شده بود اکنون با فروش این زمین بیشتر مشکلات این تیم حل می شد.

رحیمی می گوید: تنها راه انحلال ابومسلم این است که پس از قرعه کشی این تیم در مسابقات شرکت نکند که خود بخود از لیگ دو حذف و پس از آن از گردونه رقابت های فوتبال حذف خواهد شد.

وی اظهار می کند: متاسفانه هر فرد و گروهی آمدند تا برای ابومسلم مثلا کاری انجام دهند تکه ای از این تیم جدا کرده و اکنون چیزی از ابومسلم باقی نمانده است.

ثابت می کنم ابومسلم بیش از سه میلیارد بدهی ندارد

وی برخی از رای های کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را نیز غیر قانونی دانسته و عنوان می کند: برخی از رای های کمیته انضباطی در شرایطی صادر شد که هیچ نماینده ای از ابومسلم برای دفاع کردن وجود نداشت و حتی در موردی وقتی یکی از پیش کسوتان خودش را طلبکار ابومسلم می داند کمیته انضباطی رای صادر می کند.

این پیشکسوت فوتبال خراسان رضوی می گوید: ابومسلم مانند بیمار سرطانی است که باید برای مداوایش از همه امکانات و ظرفیت های موجود استان استفاده کرد.

ابرو وماه وخورشید و فلک در کارند تا سرنوشت ابومسلم  پدر همچنان برای طرفداران این تیم پرسابقه نامشخص و نامعلوم باشد تا طرفداران فعلا دل خوش کنند به نسل ابومسلمی که با طلوعش قصد دارد نام پدر را در فوتبال مشهد زنده نگه دارد.

وزارت ورزش و جوانان با همکاری اداره کل ورزش خراسان رضوی با مشارکت بخش خصوصی تلاش دارد تا نام ابومسلم را با تیمی نوپا به نام نسل ابومسلم زنده نگه دارد و مسئولان ورزش استان امیدوارند با این کار ضمن حمایت از فوتبال استان خاطره خوش ابومسلم را در ذهن طرفداران فوتبال استان زنده نگه دارند. و در این راه ضمن حمایت رسانه های استان امیدوار به حمایت طرفداران نیز هستند باشد که طلوع نسل ابومسلم امید را در فوتبال خراسان رضوی زنده نگه دارد.

رضا آرمانیان-خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات