• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

سایت صدا و سیمای خراسان رضوی نوشت: ابومسلم مانند پیام به تاریخ پیوست!

   |  پنجشنبه 30 مرداد 1393
دومین نشست رسانه ای مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حالی برگزار شد که طبق انتظارهمه چیز تحت تأثیر اتفاقات و ماجراهای این روزهای باشگاه ابومسلم قرار گرفت.  کوروش صبوریان که یکی دو ماه اخیر همیشه از روشن شدن سرنوشت باشگاه ابومسلم سخن به میان آورده بود این بار به نوعی آب پاکی روی دست همه ریخت و با طرح ایجاد ابومسلمی جدید جدا از ابومسلم قدیم عملا پایان عمر ابومسلم را اعلام نمود . اتفاقی که برای پیام افتاد و با بالا گرفتن بدهی‌ها و وخیم شدن شرایط ،منجر به محو همیشگی باشگاه پیام شد این بار گویا برای ابومسلم تکرار خواهد شد و با علم شدن ابومسلمی جدید باشگاهی با قدمت بیش از 40 سال با همه پیشینه و بدهی هایش به دست تاریخ سپرده شد....

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با بیان این مطلب که در هفته آینده تیم جدیدی در لیگ دسته دو فوتبال با نام ابومسلم و با پسوندی جدید شکل خواهد گرفت، افزود: البته بحث مالکیت ابومسلم همچنان وجود دارد که این مساله را به قوه قضائیه سپرده‌ایم که باید مباحث حقوقی آن پیگیری شود.
وی ادامه داد: در همین خصوص فراخوانی داده شده تا هر کس که مدعی مالکیت است و یا طلبی از تیم ابومسلم دارد به دادگستری مراجعه کرده تا مسیر قانونی آن طی شود و در صورتی که کسی در این مدت مراجعه نکند دیگر هیچ حقی نخواهد داشت.
وی با بیان این که گزینه‌هایی برای واگذاری تیم به صورت مدیریت پیمان مراجعه کرده‌اند تصریح کرد: متأسفانه تمام کسانی که در این زمینه مدعی بودند و یا علاقه‌ای نشان داده بودند زمانی که پای میز مذاکره آمدند، جا زدند و در حال حاضر هیچ کسی نیست که بخواهد ابومسلم را با چنین شرایطی پذیرا باشد و این درحالی است که ما گفته‌ایم در این مسیر آنها را تنها نخواهیم گذاشت.
صبوریان همچنین با اشاره به اینکه یک تیم جدید به خراسان رضوی اضافه خواهد شد، گفت: قول‌های مساعدی در خصوص گرفتن یک تیم در دسته 2 از فدراسیون داده شده است که اسپانسر آن نیز مشخص شده و به احتمال زیاد نام ابومسلم نیز در این تیم دیده خواهد شد .
وی خاطر نشان کرد: تا پایان این هفته کار این تیم قطعی شده و آن را اعلام خواهیم کرد که قرار است با چه مشخصات و نامی در لیگ حضور یابد. هیأت مدیره این تیم نیز نام‌آشنا خواهد بود و کادری که قرار است در آن حضور داشته باشد از میان پیشکسوتان و تمام کسانی که برای فوتبال استان زحمت کشیده‌اند خواهند بود ولی این موضوع که این تیم ترکیبی از پیشکسوتان ابومسلم باشد صحت ندارد.
وی در پاسخ به سؤال خبرنگار ما در خصوص اینکه آیا از این پس دو تیم با نام ابومسلم خواهیم داشت یا خیر گفت: چنین چیزی وجود ندارد یک ابومسلم با نام ابومسلم خراسان رضوی در حال حاضر پرونده‌اش باز است و در مراجع قانونی در حال پیگیری است تا تکلیف مالکیت آن مشخص شود و براساس جرائم ثبت شده در کمیته انضباطی، میزان بدهی آن مشخص می‌شود.ولی در حال حاضر قرار است یک امتیاز جدید گرفته شود و با ترکیب جدید مشابه نام ابومسلم در کنار این تیم وجود داشته باشد.
صبوریان که در این خصوص با مخالفت‌ برخی از خبرنگاران و اینکه چرا هزینه‌ و تلاشی برای احیای ابومسلم اول انجام نمی‌شود، روبرو شد گفت: با شرایطی که هیچ کسی مدیریت پیمان ابومسلم را تا این لحظه بر عهده نگرفته نمی‌توان خیلی امیدوار بود ولی به هر حال ما نیز ناامید نشده و تلاش خود را تا آخرین لحظه انجام خواهیم داد. وی ادامه داد: ما تمام تلاش خود را برای احیای ابومسلم خواهیم کرد ولی تا این لحظه هر کسی که آمده است یا گفته که نمی‌تواند با این شرایط کار کند و یا مالکیت را خواسته و یا اعلام کرده است که با بدهی‌ها هیچ کاری ندارد.
صبوریان همچنین در پاسخ به سؤالی در خصوص باشگاه ثامن‌الحجج گفت: تمام پتانسیل ما روی حمایت از حامیان است و در این زمینه نیز مذاکرات مختلفی با مسؤولان وزارت و مدیران باشگاه صورت گرفته که باز هم این موضوع پیگیری خواهد شد تا رأی فدراسیون هندبال را تعدیل کنیم.
وی با بیان این که در برگزاری مجامع هیأت ها تعلل نخواهیم کرد یادآور شد: در صورتی که فدراسیون‌ها جهت برگزاری مجامع همکاری نکردند از مراجع بالاتر وارد خواهیم شد. ولی در همین جا اعلام می‌کنم اگر کسی با تفکر این که اداره کل ورزش و جوانان بودجه هیأت را تامین می‌کند، در بحث ریاست و یا سرپرستی هیأت وارد شده یا تصمیم به ورود دارد، استعفا بدهد و یا ورود پیدا نکند زیرا باید رئیس هیأت حامیان مالی برای حمایت از ورزش خود جذب کند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در پاسخ به سؤالی در خصوص پروژه‌های نیمه تمام استان نیز گفت: از سوی وزارت اعلام شده است که پروژه‌های نیمه تمام بالای 80 درصد را برای تخصیص بودجه معرفی کنیم که در استان تنها یک استخر با این شرایط وجود دارد و بقیه پروژه‌ها زیر 50 درصد است.
صبوریان همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر گزینه داشتن اداره کل ورزش و جوانان در انتخابات هیأت فوتبال اظهار کرد: در انتخابات فوتبال گزینه و رأی خواهیم داشت. در حال حاضر من بر روی یکی از گزینه‌ها به نتیجه رسیدم. البته باز هم باید صبر کنیم تا نامزدها روند تعیین صلاحیت را پشت سر بگذارند.
وی ادامه داد: ظرف 10 روز آینده روند تعیین صلاحیت نامزدهای جدید باید طی شود و مجمع انتخاب رئیس هیأت استان نیز تا پایان شهریور ماه باید برگزار شده باشد.
وی در مورد تجدید ثبت‌نام هیأت بسکتبال استان گفت: حدود 20 ماه سرپرستی هیأت بر عهده دکتر معرفتی بوده که در این مدت یک بار ثبت‌نام نیز انجام شده ولی تعیین سرپرست جدید با هدف برگزاری هرچه سریعتر مجمع انجام شده که البته این موضوع بستگی به نظر فدراسیون نیز دارد که از نظر ما برگزاری مجدد مشکلی نداشته و افراد توانمند دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند در انتخابات حاضر شوند.
 • سه شنبه 4 شهریور 1393 06:37 ب.ظ
  سلام
  تیم ابومسلم چرا به حال خودش رها کردند
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic