• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

سرپرست هیات فوتبال استان: تیم فوتبال ابومسلم در صورت رفع مشکلات مالکیتی در لیگ حضور می یابد

   |  دوشنبه 13 مرداد 1393

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: در صورت رفع مشکلات مالکیتی و مدیریتی تیم فوتبال ابومسلم خراسان در لیگ دسته دوم امسال حضور می یابد.  تیم فوتبال ابومسلم خراسان به دلیل مشکلات مزمن مدیریتی و مالکیتی و به رغم ظرفیتها و سابقه فعالیت در تاریخ فوتبال کشور طی پنج سال گذشته از لیگ برتر به لیگ دسته یک و در نهایت پارسال از لیگ دسته یک به لیگ دسته دو سقوط کرد. ˈمحمود قربانیارˈ روز یکشنبه طی نشست خبری افزود: موضوع مشکل مالکیتی تیم فوتبال ابومسلم خراسان توسط معاونت حقوقی وزارت ورزش و جوانان، همچنین اداره کل ورزش و جوانان، هیات فوتبال و دادگستری خراسان رضوی در دست پیگیری است. ...


وی ادامه داد: طی هماهنگی با دادستانی عمومی و انقلاب مشهد قرار شد افرادی که ادعای مالکیتی و طلبهای معوقه مربوط به تیم فوتبال ابومسلم خراسان را دارند مدارک خود را به شعبه قضایی دادستانی ارائه دهند تا توسط قضات و دست اندرکاران مربوطه رسیدگی شود.

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی بدون توضیح بیشتر گفت: بعد از بررسی و اعلام نظر نهایی دستگاه قضایی و تعیین مالکیت باشگاه ابومسلم خراسان در فرصت باقیمانده تا آغاز لیگ دسته دوم، تیم ابومسلم با کادری جدید تشکیل و در این رقابتها حضور می یابد.

قربانیار در ادامه همچنین اظهارداشت: فراخوان نامزدهای ریاست هیات فوتبال خراسان رضوی سال گذشته انجام شد و شش نفر بدین منظور ثبت نام کردند و قرار بود مجمع انتخابیه این سمت پارسال برگزار شود ولی به دلیل مسائل مختلفی نظیر انتخاب مدیرکل ورزش و جوانان و رقابتهای جام جهانی و غیره این مجمع به امسال موکول شد.

وی افزود: فراخوان نامزدهای ریاست هیات فوتبال به تازگی اعلام شده لذا افراد متقاضی حداکثر تا سه شنبه چهاردهم مرداد ماه جاری فرصت دارند ثبت نام کنند.

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی به زمان برگزاری مجمع انتخابیه رییس هیات فوتبال خراسان رضوی اشاره ای نکرد اما گفت: این مجمع به زودی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه اظهارداشت: باشگاههای سیاه جامگان و پیام وحدت تاکنون قراردادهای خود را برای حضور رقابتهای لیگهای دسته اول و دوم فوتبال کشور در هیات فوتبال استان ثبت نکرده اند و تنها باشگاه پدیده مشهد قرارداد خود را قبل از آغاز مسابقات لیگ برتر به ثبت رسانده است.

وی اظهار کرد: بر اساس قوانین سازمان لیگ فوتبال تیمهای فوتبال باید قبل از حضور در رقابتهای لیگهای کشوری قراردادهای خود را در هیاتهای فوتبال استانهای خود ثبت کرده باشند و سه درصد این قراردادها توسط سازمان لیگ کسر و به حساب هیاتهای فوتبال واریز می شود.

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی در ادامه ˈاستعدادیابی و شناخت ظرفیتهای ورزش فوتبال شهرستانهاˈ را از رویکردهای مورد توجه این هیات دانست و گفت: بدین منظور رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان ˈیادواره مرحوم سیدکاظم غیاثیانˈ پیشکسوت فوتبال امسال برگزار می شود.

مسوول کمیته آموزش و استعدادیابی هیات فوتبال خراسان رضوی هم گفت: این هیات با دغدغه خاصی بر فعالیت مدارس فوتبال استان نظارت و با مدارس فاقد مجوز و متخلف بدون اغماض برخورد می کند.

ˈپرویز داناییˈ اضافه کرد: تا سالهای گذشته هر فردی بدون قاعده و قانون متقاضی راه اندازی مدرسه فوتبال در استان می شد و نظارت و ارزیابی مشخصی بر این فعالیتهای آنان وجود نداشت بگونه ای که در سال 1389بالغ بر 50 مدرسه فوتبال در سطح استان فعالیت داشت.

وی تصریح کرد: ولی بعد از نظارت دقیق بر روند اخذ مجوز و فعالیت مدارس فوتبال موجب شد که تعداد مدارس فوق هم اکنون به 37 مدرسه کاهش یابد.ک/3
 • پنجشنبه 16 مرداد 1393 02:00 ق.ظ
  مدیران وبلاگ ابومسلم درروزنامه شهرآراخبری درج شده مبنی براینکه امسال تیم سیاه جامگان با نام تیم ابومسلم درلیگ دسته یک شرکت خواهد کرد اگرامکان دارد پیگیری کنید آیا این خبر درست است یاخیر چون اگر تیم سیاه جامگان با نام ابومسلم در لیگ دسته یک شرکت کند دیگر دوران تنزل تیم ابومسلم به پایان میرسد چون تیم سیاه جامگان تیمی است که متشکل از استعدادهای بومی شهر مشهدمی باشد وبا مربی خوبی که دارد اگر با نام ابومسلم درلیگ دسته یک شرکت کند بازهم شاهد روزهای خوب تیم ابومسلم خواهیم بود.به امید روزی که تیم ابومسلم که یکی از سرمایه های پایتخت معنوی ایران است قهرمان لیگ برتر شود این آرزوی تمام جوانان مشهدی متعصب است.یا امام رضا
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات