• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

روابط عمومی باشگاه طی پیامی، انتصاب شایسته صبوریان را به سمت مدیرکل جدید ورزش استان تبریک گفت

   |  چهارشنبه 14 اسفند 1392

روابط عمومی باشگاه طی پیامی، انتصاب شایسته‌ی کورش صبوریان را به سمت مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان تبریک گفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسمی باشگاه، در این پیام خطاب به مدیرکل جدید آمده است: توفیق خدمتگزاری به مجاوران و زائران بارگاه امام رئوف، علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) آن هم در کسوت خطیر «ورزش و جوانان استان»، بی شک توفیقی است الهی و عنایتی است رضوی که قدر مسلم باید به با تلاش و همت مضاعف، قدر این موهبت گرانسنگ را به جد دانست و شکر آن را بجا آورد. در این پیام همچنین آمده است: استان خراسان رضوی از سویی به عنوان یک «استان مرزی» و از سویی دیگر به عنوان «دومین استان مهاجرپذیر کشور»، در معرض انواع آسیب های اجتماعی و ناهنجاری های روحی قرار دارد و لذا مدیرکل ورزش و جوانان این استان وظیفه‌ی بسیار سنگینی در قبال حفظ و ارتقای شاخص سلامت جسمی و نشاط و شادابی روانی آحاد جامعه اعم از مجاوران و زائران بارگاه رضوی بر عهده دارد....

این پیام می‌افزاید: علاوه بر وزانت این مسئولیت، شایسته است توسعه‌ی متوازن «ورزش همگانی» و «ورزش حرفه ای» و به عبارت بهتر «حرفه‌ی باشگاه داری» بویژه در رشته های پرطرفدار مانند فوتبال نیز مورد توجه خاص مدیرکل جدید قرار گرفته و در این میان، مشخص است باشگاه های پرطرفدار، باسابقه، مردمی و ریشه داری مانند «ابومسلم خراسان» باید از اولویت اول توجه برخوردار باشند چراکه ساختارش خصوصی و نه دولتی و در حقیقت متعلق به آحاد مردم استان است.
در این پیام مشفقانه توصیه شده است: قدر مسلم، شروع نکردن یک راه، قطعاً بهتر از نیمه تمام رها کردن یک راه آغاز شده است! به تعبیری دیگر عدم تصدی گری دولتی در سرنوشت یک تیم و باشگاه خصوصی به مراتب بهتر از دخالت کردن متولیانه اما رهاکردن غیر مسئولانه‌ی آن است! دقیقاً اتفاقی که در نیمه‌ی سال جاری برای باشگاه ابومسلم افتاد و آن را به جایی رساند که متأسفانه اکنون هیچ سرمایه گذار مشهدی و غیر مشهدی و بنگاه اقتصادی بومی و غیر بومی نیز حاضر به پذیرفتن بار مسئولیت آن نیستند!
در این پیام همچنین خاطر نشان شده است: جناب آقای کورش صبوریان! پیام تبریک ابومسلمی ها را به خاطر انتصاب شایسته و انتخاب به موقع و شایسته سالارانه که خود عضوی دردآشنا از خانواده‌ی سازمان ورزش و جوانان استان است، پذیرا باشید و بدانید که دعای خیر هزاران و بلکه میلیون ها هوادار دلسوخته و متعصب ابومسلمی، برای موفقیت روزافزونتان در تمامی عرصه ها از جمله «نجات ابومسلم» و تحقق آرزوی دیرینه‌ی مردم استان برای بازگشت مجدد تیم به لیگ برتر، به درگاه ایزد منان دعا می کنند.
در این پیام ضمن تقدیر و تشکر از مساعی مدیرکل سابق آمده است: جناب آقای دکتر هاشمی جواهری! دقیقاٌ یکسال پیش مصادف با همین ایام (16/12/91) در کنفرانس مطبوعاتی ویژه ابومسلم، بر یکسال و نیم مطالعه‌ی کارشناسی اداره کل برای حل مشکل مالکیت این تیم آن هم «یک بار برای همیشه» و در قالب تغییر ساختاری حقوق مالکانه‌ی آن بر اساس مدل موسوم به 50، 30 و 20 مصراً پای فشردید. ای کاش یا این پروسه‌ی را شروع نمی‌فرمودید، یا این که دست کم در نیمه‌ی راه (یعنی دقیقاً 30/5/92) آن هم فقط به خاطر «دوستان دانشگاهی» و به تعبیر شخص جنابعالی «خطوط قرمز خود» در یک جابجایی ساده، معمول و از پیش توافق و هماهنگ شده از سمت های فنی، به یکباره بار سنگین ابومسلم را این گونه غیرمسئولانه بر زمین نمی گذاشتید و به سفر زیارتی عتبات نمی رفتید تا امروزه روی ابومسلم، مثل پرچمش این گونه سیاه نشود! 
در پایان این پیام آمده است: در هر حال، ضمن آروزی موفقیت برای چه «تودیع شوندگان» و چه «معارفه شوندگان»، فرصت را مغتنم شمرده، حال که ابومسلم این نماد قدمت ورزش استان این روزها حال و روز خوبی ندارد، از مسئولان استانی و شهری یک بار دیگر مجدانه خواستاریم از تجربه‌ی تلخ گذشته یعنی «انتظار برای تحقق یک معجزه برای نجات تیم پیام» درس گرفته و «تا دیر نشده، ابومسلم را دریابند که فردا چه بسا دیر باشد! خیلی دیر...»

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic