• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

به روایت خراسان: طرح نامه کمک اورژانسی به ابومسلم در کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد

   |  پنجشنبه 3 بهمن 1392
پرطرفدار ترین تیم فوتبال شرق کشور در انتظار کمک شهرداری لحظه شماری می کند. طرح نامه کمک اورژانسی به ابومسلم در کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد. تیم فوتبال ابومسلم پرطرفدار ترین تیم شرق ایران به شمار می رود که فوتبالیست های مطرحی را روانه تیم ملی کرده است. این تیم چند سالی است که سیر نزولی در مدیریت داشته است و روزگار ناخوشی را سپری می کند و اکنون با بحران مالی شدیدی مواجه شده و برای انجام رقابت هایش حداقل تا پایان فصل محتاج کمک اضطراری است. مدیر کل ورزش و جوانان چندی پیش با نامه ای به رئیس شورای شهر درخواست کمک و یاری از شهرداری کرده است که پیگیری سرنوشت این نامه گزارش امروز صفحه ورزش خراسان رضوی است...

محتوای درخواست مدیرکل ورزش و جوانان از شورای شهر
چند هفته قبل مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با ارسال نامه ای به رئیس شورای اسلامی مشهد، خواستار همکاری این نهاد برای حل مشکلات مالی تیم ابومسلم شد.

دکتر «سید علی اکبر هاشمی جواهری» در نامه خود به «کمال سرویها» رئیس شورای اسلامی شهر مشهد، با اشاره به تلاش مسئولان استان برای تدوین راهکارهای حل مشکلات مالی این باشگاه در چند وقت اخیر، نوشته بود: بدون شک حمایت های مالی مجموعه شهری مشهد علاوه بر کسب رضای خداوند متعال و حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، موجبات شادی و افزایش انگیزه مسئولان ورزش استان و آرامش خاطر هواداران بی شمار و متعصب این باشگاه ورزشی با قدمت را فراهم خواهد کرد.

وی در این نامه افزوده بود: مطمئناً مساعدت های مدبرانه جنابعالی و اعضای محترم شورای اسلامی شهر مشهد در این شرایط حساس و ویژه که نگاه هزاران طرفدار و حامی معنوی و دلسوز فوتبال استان به سوی مسئولان شهر معطوف گشته است تا به نحوی از انحا گرهی از مشکلات این تیم پر طرفدار را باز کند، کارگشا خواهد بود.مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در این نامه یادآور شده بود: شهر مقدس مشهد از گذشته های دور و قریب به 50 سال به عنوان قطب فوتبال کشور در منطقه شمال شرق ایران مطرح بوده و نام پرآوازه ابومسلم خراسان در تاریخ فوتبال ایران همواره جایگاه و موقعیت خاص خود را داشته است.

«هاشمی جواهری» در پایان این نامه تصریح کرده بود: اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در حال پیگیری تعیین تکلیف وضعیت مالکیت تیم ابومسلم از طریق مراجع قضایی استان است.

رئیس شورای شهر: نامه دریافت شده است
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به سوال «خراسان» درباره سرنوشت نامه ارسالی درخواست کمک اضطراری به ابومسلم می گوید: نامه ای از سوی مدیر کل ورزش و جوانان برای کمک به تیم فوتبال ابومسلم به شورای شهر ارسال شده بود که این نامه دریافت شده است.

محمد کمال سرویها می افزاید: این نامه به کمیسیون های تخصصی برای بررسی ارسال شده است و در صورت تایید در کمیسیون های تخصصی به تصویب شورا خواهد رسید و سپس برای پرداخت کمک به شهرداری ابلاغ خواهد شد.

طرح نامه در کارگروه ورزش کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر نیز درباره سرنوشت این نامه به خراسان می گوید: اولویت اول این کمیسیون، ورزش های همگانی است ولی به دلیل ضرورت و اضطرار نیز برخی موارد مثل این مورد را هم دنبال می کنیم .

حجت الاسلام «حسنعلی اخلاقی امیری» می افزاید: موضوع نامه درکارگروه ورزش کمیسیون فرهنگی اجتماعی مطرح شد و در حال بررسی و تصمیم گیری هستیم.

معاون شهردار: هنوز چیزی به شهرداری ابلاغ نشده است
در ادامه گزارش به سراغ معاون اداری و مالی شهرداری مشهد می رویم که وی در این باره می گوید: موضوع خاصی درباره کمک به ابومسلم هنوز به شهرداری ابلاغ نشده است .«انتظاری» در ادامه به خراسان می گوید: به محض تصویب این کمک اضطراری در جلسه شورای شهر، سرفصل بودجه ای پرداخت مشخص و امکان کمک اضطراری فراهم می شود.

شهرداری بهترین گزینه کمک به ابومسلم
سرپرست هیئت فوتبال استان هم روز گذشته درباره وضعیت باشگاه فوتبال ابومسلم گفت: در حال حاضر تنها هزینه های جاری مشکی پوشان را با بهره گیری از منابع مختلف تامین کرده ایم تا در نهایت برای رفع مشکلات مالی این باشگاه ریشه دار استان اقدامات اساسی انجام دهیم.

«جهانی فر» تصریح کرد: مذاکرات با شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد ادامه دارد و به نظر می رسد در این شرایط هیچ نهادی همچون شهرداری نمی تواند به ابومسلم کمک کند.

وی افزود: خوشبختانه بخشی از مسئولان شهرداری مشهد با این پیشنهاد موافق هستند و با چند نفر از نمایندگان شورای اسلامی شهر هم مذاکرات خوبی داشته ایم. در هر صورت باید روند قانونی این موضوع طی شود و امیدواریم در نهایت نتایج خوبی از این مذاکرات به دست آید.

ضرورت تسریع در بررسی نامه
با توجه به وضعیت بحرانی تیم «ابومسلم خراسان رضوی» شاید لازم باشد جریان بررسی و طرح این نامه در شورای شهر با «فوریت ویژه» انجام شود تا تیم بتواند هر چه زودتر از محدوده خطر سقوط به دسته پایین تر رهایی یابد و خدای نکرده این موضوع در حکم «نوشدارو پس از مرگ سهراب» نشود...

روزنامه خراسان ، علی نژاد
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات