• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

دکتر وفایی به مسئولان فدراسیون فوتبال مهلت 48 ساعته داده تا تکلیف این باشگاه را مشخص کنند!

   |  شنبه 16 آذر 1392


مدیر باشگاه ابومسلم خراسان به مسئولان فدراسیون فوتبال مهلت 48 ساعته داده تا تکلیف این باشگاه را مشخص کنند. وفایی هم ساز جدایی کوک کرد. اسماعیل وفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص شرایط تیم فوتبال ابومسلم اظهار داشت: طبق نامه سرگشاده‌ای که عصر امروز به فدراسیون فوتبال کشور ارسال و همزمان در سایت رسمی باشگاه نیز منتشر شده، از آنجایی که پس از سپری شدن 40 ماه و هزینه کردن بالغ بر 12 میلیارد تومان، هنوز فدراسیون فوتبال حاضر به رسمیت شناختن مالکیت محرز ما بر این تیم و باشگاه مردمی و پرطرفدار نیست، لذا 48 ساعت به دوستان در فدراسیون مهلت دادیم تا تصمیم نهایی را در این خصوص بگیرند که سرانجام ما مالک هستیم یا مدیر؟....
وی ادامه داد: اگر مالک هستیم که مستندات قانونی ما نیز دال بر این همین واقعیت است که طی نامه‌ای مکتوب تصریح کنند تا بتوانیم باقی هزینه‌های جاری تیم را نیز پرداخت کنیم و اگر همچنان اصرار دارند که ما مدیر هستیم و به عبارت بهتر می‌خواهند که ما همچون سه سال و نیم گذشته مدیر هزینه باشیم، به نظر من دیگر کافی است و با این روش و منش در پیش گرفته شده، دیگر امکان ادامه این وضعیت میسر نیست.

مالک باشگاه ابومسلم در مورد وضعیت این تیم در استان خاطرنشان کرد: من حق می‌دهم که با شرایط ایجاد شده، در خصوص آینده تیم محبوبشان نگران باشند و برخی از فعالان ورزش فوتبال استان هم چه بسا احساسی برخورد کنند، اما من محکم ایستادم تا سرانجام اگر فدراسیون نشینان وضعیت مالکیت این تیم را یک‌بار برای همیشه حل نمی‌کنند، دست‌کم تکلیف ما خودمان را بدانیم که به این روند ادامه بدهیم یا قطع همکاری کنیم.

وفایی در مورد هزینه‌هایی که تاکنون انجام داده یادآور شد: عدم ساماندهی بحث مالکیت این باشگاه پرطرفدار از سوی مدیریت ورزش استان طی سه سال و نیم اخیر، متأسفانه صدمات زیادی به همه حوزه های مدیریتی باشگاه از جمله مسائل مالی وارد کرد. ما طی این مدت طولانی، حتی امکان برخورداری از یک دسته چک به نام باشگاه را نداشتیم و تمام هزینه‌های صورت گرفته با چک‌های شخصی انجام شده که مشکلات خاص خودش را دارد و یا اینکه نتوانستیم ظرفیت‌های اقتصادی باشگاه را در بحث جلب حمایت اسپانسری، فعالیت‌های اقتصادی سودآور در حوزه اقتصاد ورزش و خیلی از کارهای درآمدزا و خودکفا کننده دیگری که از ابتدا در ذهن داشتیم را سامان ببخشیم.

وی افزود: در مورد هزینه امکان دارد که من به خاطر ارادتی که به مردم ورزش دوست بویژه هواداران فهیم و قدرشناس باشگاه دارم، بخشی از هزینه‌هایی که طی این مدت سه سال و نیم صورت گرفته را ببخشم، اما قدر مسلم بخش دیگر آن را باید قانوناً به من عودت شود و من حتماً از طریق مراجع قضایی نسبت به استیفای حقوق مجموعه مدیرانی که 40 ماه به صورت مستمر زحمت کشیدند، اقدام خواهم کرد.

وفایی در مورد اینکه چه فعالیت‌های اقتصادی را نتوانسته انجام دهد، گفت: به اعتقاد راسخ من، هواداران یک باشگاه، اصلی‌ترین سرمایه‌های مادی و معنوی آن باشگاه به شمار می‌روند. از این فاکتور مهم انسانی که بگذریم، مشهد مقدس و استان زرخیز و مستعد خراسان رضوی با 6 هزار واحد صنعتی و میلیون‌ها جوان ورزش دوست و عاشق، سرمایه‌های ارزشمندی هستند که در صورت بهره‌برداری، می‌تواند علاوه بر درآمدزایی و خودکفایی باشگاه، حتی به نهادهای متولی دولتی در امر خطیر توسعه ورزش استان در عرصه ورزش همگانی نیز کمک شایان توجهی بکند.

وی افزود: همچنین این که قطعه زمین بزرگ و ارزشمندی در یکی از بهترین نقاط شهر متعلق به باشگاه هست و چه بسا از همه مهم‌تر، همانطور که می‌دانید، 50 درصد سهام باشگاه متعلق به شرکت پدیده شاندیز است و بر اساس قرارداد فیمابین، 5 درصد کل پروژه عظیم شهر رویایی پدیده شاندیز متعلق به باشگاه است که با یک حساب سرانگشتی، رقمی بالغ بر 250 میلیارد تومان خواهد شد.

وی در مورد اینکه این رقم را هر مدیری می‌تواند در باشگاه دریافت کند، خاطرنشان کرد: بله، هرکس مالک باشگاه باشد، عملاً این قابلیت را دارد که این پول به وی البته برای مدیریت باشگاه پرداخت شود چراکه این رقم عملاً متعلق به باشگاه هست. لذا خود بنده در هرجایی که باشم، حاضرم هرگونه همکاری لازم را با مراجع ذی‌صلاح داشته باشم تا هرچه زودتر وضعیت نابسامان مالکیت این تیم تعیین تکلیف شود. از این رو حاضریم اسناد لازم برای در اختیار داشتن 5 درصد کل رقم شهر رویایی پدیده را در اختیار مالک باشگاه قرار دهیم.

وفایی در مورد اینکه وظیفه هواداران در زمان کنونی چیست تصریح کرد: من تمام حرف‌هایی که لازم بوده، در این نامه سرگشاده خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال کشور گفتم و بخشی از آن تشکر و قدردانی از هواداران است و خواسته‌ها را گفتم، اما به طور مشخص و به اصطلاح ابومسلم نادار نیست بلکه الان ناچار است. به تعبیر دقیق تر و واقع بینانه‌تر، ابومسلم خراسان اکنون یکی از ثروتمندترین باشگاه‌های فرهنگی ورزشی آسیا به شمار می‌رود و لذا این مورد یکی از مهم‌ترین مطالباتی است که هواداران دلسوز باشگاه می‌توانند در کنار هواداری و حمایت‌های معنوی‌شان از تیم و باشگاه محبوب‌شان، از مجموعه پدیده داشته باشند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات