• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

خبر فوری! کمیسیون اصلی ماده‌ی پنج وزارت ورزش و جوانان طی نامه ای، بر ادامه‌ی فعالیت جناب آقای دکتر وفایی در باشگاه ابومسلم خراسان تأیید کرد

   |  چهارشنبه 20 شهریور 1392

رئیس کمیسیون اصلی ماده‌ی پنج وزارت ورزش و جوانان طی نامه ای خطاب به «مهدی محمدنبی» دبیر فدراسیون فوتبال کشور، بر ادامه‌ی فعالیت جناب آقای «دکتر اسماعیل وفایی» در باشگاه ابومسلم خراسان و حفظ روند موجود تأیید کرد. به گزارش روابط عمومی مؤسسه‌ی فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، به دنبال دخالت های غیرمسئولانه و شائبه برانگیز «اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی» در موضوع «تیم‌داری» پرطرفدارترین باشگاه فرهنگی ورزشی شرق کشور به بهانه های واهی و صدور دو حکم از «کمیسیون ماده‌ی پنج استان» طی کمتر از شش ماه بویژه معرفی غیرقانونی مدیرعامل برای یک باشگاه صددرصد خصوصی، «مهدی محمدنبی» دبیر فدراسیون فوتبال کشور طی استعلامی از «دکتر بهمن نیکخو» رئیس کمیسیون اصلی ماده‌ی پنج وزارت ورزش و جوانان کشور، خواستار اعلام رأی بالادستی آنان شد....

مشاور وزیر و رئیس کمیسیون ماده‌ی پنج وزارت نیز طی جوابیه‌ی خود خطاب به دبیر فدراسیون فوتبال کشور و ارسال رونوشتی از آن خطاب به آقای «دکتر اسماعیل وفایی» آورده است: بازگشت به نامه‌ی شماره‌ی 1457/الف/261 مورخ 19/6/92 به آگاهی می‌رساند برابر مصوبه مورخه‌ی 18/6/92 کمیسیون اصلی ماده پنج وزارت خانه‌ی متبوع، مراتب تعیین وضعیت باشگاه ابومسلم در درست بررسی می‌باشد. بدیهی است تا حصول نتایج و اعلام آن، حفظ روند موجود با در نظرگرفتن جمیع جهات با رعایت ضوابط و مقررات مد نظر می‌باشد. پیشاپیش از حسن نظر و تدبیر آن جناب تشکر و قدردانی می‌شود. 

گفتنی است در نامه‌ی دبیر فدراسیون فوتبال کشور خطاب به دکتر بهمن نیکخو این چنین آمده است: با توجه به این که کمیسیون ماده‌ی پنج استان در فاصله‌ی زمانی کمتر از شش ماه، با صدور دو مصوبه در خصوص مالکیت تیم فوتبال ابومسلم خراسان، عملاً توفیقی در حل مشکل نداشته و با توجه به مدارک و مستندات موجود مبنی بر این که در طی ده سال گذشته، این باشگاه پرطرفدار توسط بخش خصوصی اداره گردیده و از سوی دیگر حسب همان مدارک، طی سه سال و دو ماه اخیر، جناب آقای اسماعیل وفایی عهده دار هزینه های باشگاه بوده اند، خواهشمند است بررسی و اعلام فرمایید که:

1- آیا پرونده‌ی تعیین تکلیف وضعیت باشگاه ابومسلم در حال حاضر مفتوح و تحت رسیدگی کمیسیون ماده‌ی پنج وزارت ورزش و جوانان قرار دارد یا خیر؟ بدیهی است چنانچه کمیسیون مذکور مشغول رسیدگی باشد، فدراسیون فوتبال با لحاظ و رعایت سلسله مراتب مکلف خواهد بود تا اعلام نظر و رأی کمیته‌ی نامبرده، انتظار پیشه نماید.

2- آیا کمیسیون ماده‌ی 5 اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی می‌تواند در امور مالکیتی تیم های خصوص مداخله و رسیدگی و با تغییر وضعیت، مالک را تعیین و اعلام نماید؟ و یا این که امتیاز این گونه تیم های خصوصی را جابجا و به اشخاص حقیقی و یا حقوقی دیگر منتقل نماید؟

3- در خصوص تیم ابومسلم خراسان بالاخص با عنایت به این که اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خود نیز از مدعیان مالکیت است و یکی از طرفین اختلاف و پرونده محسوب می‌شود، آیا کمیسیون ماده‌ی پنج اداره کل مذکور صالح به رسیدگی بوده و تصمیم متخذه‌ی کمیسیون یاد شده نافذ و معتبر خواهد بود؟

یادآور می‌گردد تیم فوتبال ابومسلم خراسان هم اکنون با هدایت «علی حنطه» به عنوان سرمربی و مدیریت فنی «خداداد عزیزی» در سومین اردوی تدارکاتی خود در تهران بسر برده و قرارداد نزدیک به بیست تن از بازیکنان و مربیان خود را نیز در فدراسیون فوتبال کشور به ثبت رسانده است.

شایان ذکر است این تیم آخر هفته به مشهد مقدس بازگشته و پس از یک دوره تمرینات فشرده ، خود را برای حضوری موفق در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور آماده خواهند کرد.

روابط عمومی باشگاه ضمن تبریک رویداد فرخنده ی «کسب حمایت مجدد وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال کشور» در آستانه ی میلاد فرخنده ی امام مهربانی ها حضرت امام رضا(ع) به هواداران فهیم و غیور باشگاه، از صبر و شکیبایی آنان در تحمل اخبار ناگوار این یبست روز گذشته عمیقاً قدردانی و تشکر می نماید. بدیهی است تا دقائقی دیگر، اصل نامه های مرتبط با خبر مذکور، در همین پایگاه اطلاع رسانی درج خواهد شد.
 • چهارشنبه 20 شهریور 1392 06:11 ب.ظ
  متن نامه برام کمی گنگه.یعنی واقعا دیگه تموم شد.تیم برای همیشه دست آقای وفاییه؟
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic