• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مدیر باشگاه ابومسلم خراسان: احدی نمی‌تواند خدشه‌ای به ابومسلم وارد کند، از اداره کل ورزش و جوانان استان شکایت کرده‌ایم

   |  پنجشنبه 7 شهریور 1392

قائم مقام مدیرعامل موسسه مسلم رضوی گفت: از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و مدیریت آن به مجتمع تخلفات کارکنان دولت شکایت کردیم. مهدی فاضل فکور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، درخصوص تغییرات باشگاه ابومسلم در چند روز اخیر عنوان کرد: توقع ما از مجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان این بود تا حرکات و سکنات آن در راستای قانون باشد به خصوص شخص هاشمی جواهری که انسانی ارزشمند بوده و این توقع به طور مضاعف از وی وجود دارد. وی ادامه داد: باشگاه ابومسلم 50 سال قدمت دارد و احدی نمی تواند ارزش و محبوبیت باشگاه را از بین ببرد و نیز احدی نمی‌تواند خدشه‌ای به آن وارد کند. فاضل فکور ادامه داد: وقتی تیمی در شهری است که به نام حضرت رضا(ع) منصوب است، این تیم برای فوتبال کشور دارای بار معنوی است و نگاهی دیگر به آن وجود دارد و در زمانی که این تیم در لیگ برتر حضور داشت، نگاه خاص و حساسی از سوی رسانه‌ها به آن وجود داشت....

وی تصریح کرد: زمانی که اراده ملی پشت یک تیم باشد و هواداران زیادی متقاضی این تیم باشند اداره کل و مدیریت باشگاه نیز باید همراه با  این اراده ملی برای موفقیت تیم تلاش کنند.

وی افزود: ابومسلم با این پیشینه، یک باشگاه خصوصی است که در سال 89 به شخص وفایی اعلام شد که این تیم را در اختیار بگیرد و سال بعد، عباسی عنوان کرد که من مالک این تیم هستم و اختلافی به وجود آمد زیرا یک طرف سند در دست داشت و دیگری پول آن را پرداخت کرده بود.

مدیر باشگاه ابومسلم خراسان ادامه داد: در این میان اداره کل زحمت کشید و به عنوان حَکَم تصمیم گرفت اختلاف به وجود آمده را حل کند.

وی عنوان کرد: قرار بود واگذاری سهام باشگاه به صورت 50-20-30 واگذار شود که به هر دلیلی این طرح که بسیار خوب نیز بود، اجرا نشد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این طرح باید اراده ملی پشت آن باشد، تصریح کرد: در پاسخ به صحبت‌هایی که  در خصوص عمل نکردن وفایی به تعهداتش زده می شود باید گفت براساس برنامه ای که از چمنیان در اختیار داریم بر طبق آن قرار بود که وفایی برای تیم خرج کند که چنین نیز شد. 
قائم مقام مدیرعامل موسسه مسلم رضوی ادامه داد: قرار بود که بر اساس نقش 20 درصدی مالکیت وفایی و فروش مابقی سهام در این مدت هزینه شود ولی این 80 درصد فروخته نشد و وفایی به اندازه سهم خود هزینه کرد.

فاضل فکور اظهار کرد: براساس برنامه چمنیان، 2 و نیم میلیارد تومان برای یک فصل بسته شده بود ولی در حالی که هنوز فصل شروع نشده است، مبلغ 130 تا 140 میلیون تومان برای تیم هزینه شد و تمامی مدارک و اسناد آن وجود دارد.

وی در خصوص تغییرات فنی که در تیم صورت گرفت، گفت: یکی از دلایل این تغییرات ناخرسندی هواداران تیم بود زیرا اغلب کارشناسان ورزشی اعتقاد داشتند که این تیم غیرقابل صعود است.

وی همچنین عنوان کرد: این موضوع که چمنیان می‌گوید بازیکنان به دلیل پیشنهادهای بهتر از سوی تیم‌های دیگر از ابومسلم جدا شدند، آذرباد یکی از بازیکنان ابومسلم بود که قراردادی به مبلغ 40 میلیون تومان داشت و به دلیل مشکلات شخصی خواستار جدایی از تیم بود که در این میان ما رضایت چمنیان را شرط گذاشتیم ولی چمنیان خیلی سریع نسبت به جدا شدن این بازیکن رضایت داد.

فاضل فکور افزود: بعد از این اتفاقات و اینکه تیم نتیجه‌ای نگرفت، وفایی تصمیم گرفت تا تیم را از لحاظ فنی تغییر دهد.

قائم مقام مدیرعامل موسسه مسلم رضوی درخصوص انتقال امتیاز باشگاه ابومسلم به مسلم رضوی گفت: این اتفاق براساس ادله دکتر وفایی منتقل شد، اداره کل نیز برای انتقال این تیم به این اداره باید ادله بیاورد و اثبات کند که وفایی حقوق مالکانه ندارد.

وی تاکید کرد: به دلیل سواستفاده ای که از جایگاه مدیریت و معاونت اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی صورت گرفته است به دادگاه کارکنان دولت شکایت کرده‌ایم و در صورتی که تیم متحمل مضراتی در جریان این اتفاقات، شود باید اداره کل ورزش و جوانان استان و مسوولان آن جوابگو باشند.

فاضل فکور تصریح کرد: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال منتظر ادله و اسناد است تا حکم نهایی را صادر کند. در این میان تقاضای ما این است با آرامش تیم به کار خود ادامه دهد.

وی همچنین با اشاره به کارگروه تشکیل شده بین دکتر وفایی و عباسی، افزود: مشکل مالکیت ابومسلم بین وفایی و عباسی با ایجاد کارگروهی در حال حل شدن است و از بقیه خواهش می‌کنیم به این ماجرا ورود نکنند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic