• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

قدس نوشت: با صدور رأی کمیته انضباطی به نفع دکتر اسماعیل وفایی؛ ابومسلم از «اداره کل» گرفته شد!

   |  پنجشنبه 7 شهریور 1392
طوفانی که طی یک هفته گذشته به راه افتاد و اردوگاه ابومسلمی‌ها را تحت تأثیر خود قرار داد انگار رو به پایان است و اگر اتفاق جدیدی نیفتد فعلا ابومسلم با همان کادر مدیریتی سابق ادامه حیات خواهد داد. تا جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تشکیل شود و تکلیف این باشگاه به صورت کلی مشخص شود. با این اوضاع و احوال اسماعیل وفایی و دوستانش مدیران مورد وثوق کمیته انضباطی شدند و تلاش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای خارج کردن وفایی از گردونه باشگاه ابومسلم فعلا به جایی نرسید. با این تصمیم و با توجه به کنار گذاشته شدن عباس چمنیان از سرمربی گری ابومسلم و جایگزین شدن علی حنطه و خداداد عزیزی این تیم با هدایت حنطه تمریناتش را ادامه خواهد داد. از قضیه مدیریت ابومسلم که بگذریم نکته جالب تری در مورد این باشگاه وجود دارد که اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی از آن به عنوان مشکل اصلی این باشگاه برای حضور در لیگ دسته اول یاد می کند و آن بدهی پانصد و بیست میلیون تومانی ابومسلم است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی به پرداخت آن داده و تسویه این بدهی را تنها راه شرکت در رقابت‌های لیگ اعلام کرده است ....

حسن زاده ،رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به این مطلب که به استناد مدارک و آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال مدیریت کنونی باشگاه، مالک رسمی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شناخته می شود اظهار داشت: با توجه به این که رسیدگی به پرونده اختلافات مالکیت باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان در مراجع ذی صلاح در حال انجام است و با عنایت به نزدیکی زمان شروع مسابقات لیگ و واگذاری امتیاز مالکیت تیم فوتبال ابومسلم خراسان به «مؤسسه فرهنگی ورزشی مسلم خراسان رضوی»، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت این مؤسسه تا اطلاع ثانوی و اتخاذ تصمیم نهایی به جهت عدم تضییع حقوق این باشگاه، مدیریت قبل این باشگاه به عنوان مالک رسمی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شناخته شود تا مدیریت این مؤسسه بتواند در فدراسیون فوتبال و هیأت مربوطه فعالیت کنند. 

رئیس کمیته انضباطی در ادامه در پاسخ به این سؤال که تا چه زمانی تکلیف نهایی مدیریت باشگاه مشخص خواهد شد و آیا اینکه احتمال تغییر مدیران فعلی وجود دارد گفت: ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا شرایط این باشگاه به زودی مشخص شود اما آنچه که مسلم است این است که بیشتراز 15 روز طول خواهد کشید تا جلسه کمیته انضباطی در این مورد تشکیل شود تا بعد از شنیدن ادعاهای طرفین بعد رأی قطعی صادر خواهد شد.

وی ضمن اشاره به این مورد که رأی فعلی دستور موقت خواهد بود و امکان اینکه تغییر کند وجود دارد تأکید کرد: بعد از این قضیه و به فرض اینکه قضیه مدیریت و مالکیت ابومسلم مشخص و واحد شود به مسأله اصلی تری خواهیم رسید که همان بدهی‌های این باشگاه است که هر کسی بخواهد با این تیم در لیگ دسته اول شرکت کند باید بدهی های این باشگاه را که رقم کمی هم نیست را پرداخت کند(بدهی بالغ بر 524 میلیون تومان) بعد از این است که ابومسلم می تواند در لیگ شرکت کند. غیر از این مطمئن باشید این تیم اجازه حضور در لیگ را نه با وفایی نه هیچ کس دیگری نخواهد داشت!

شنبه شروع تمرینات ابومسلم با خداداد و حنطه

مهدی فاضل فکور ، مدیرعامل باشگاه ابومسلم نیز با تأکید براینکه شرایط ابومسلم از لحاظ فنی به سمت و سویی داشت پیش می رفت که حتی اعتراض خیلی از علاقه مندان به این تیم را در پی داشت گفت: با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم به تغییر در کادرفنی تیم گرفتیم که با توجه به رأی کمیته انضباطی از شنبه آینده تمرینات ابومسلم با هدایت علی حنطه و مدیرت فنی خداداد عزیزی از سر گرفته خواهد شد.
وی همچنین در خصوص بدهی های ابومسلم و اینکه تا این بدهی ها تسویه نشود ابومسلم نمی تواند در لیگ شرکت کند اظهارد داشت : فدراسیون به تمامی تیم های بدهکار یک فرصت برای تسویه بدهی هایشان داده که ما نیز سعی می کنیم بدهی های ابومسلم را در موعد مقرر تسویه کنیم و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

فاضل در ادامه در پاسخ به این پرسش که تکلیف بازیکنانی که با عباس چمنیان شروع کردند و قراردادشان بعضا ثبت شده است گفت: ما تمامی بازیکنانی که با عباس چمنیان تمرین کردند را در اولین جلسه تمرینی دعوت می کنیم و بعد شرایط آنها را بررسی خواهیم کرد اگر شرایط فنی لازم را داشته باشند خواهند ماند و گرنه باید از تیم جدا شوند. ضمن اینکه بازیکنانی که به واسطه دلالان به تیم وارد شدند و چند وقت پیش تذکری از فدراسیون فوتبال به باشگاه داده شد قطعا از تیم کنار گذاشته خواهند شد.

هاشم رسایی فر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات