• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مسلم رضوی: هرگونه بدهی فوتبالی ابومسلم در گذشته را پرداخت خواهیم کرد

   |  شنبه 8 تیر 1392


رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مسلم رضوی عنوان كرد: هرگونه مطالبه‌ فوتبالی از ابومسلم را پرداخت خواهیم كرد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اسماعیل وفایی شب گذشته در برنامه ورزش خراسان كه در خصوص مسائل مالكیت ابومسلم و شکل جدید این مالکیت بحث شد، تصریح كرد: بحث مالكیت ابومسلم به زمان تحویل باشگاه توسط بنی اسد برمی‌گردد كه در كمیته‌ای پنج نفری در سال 88 اتفاق افتاد. وی ادامه داد: پس از این زمان به دلیل اختلاف با شفق و بنی اسد هر دو قبول كردند تا برای رفع تعلیق باشگاه از سهم خود بگذرند و به مدیریت استان واگذار گردد. وی ادامه داد: در حضور چند قاضی این توافقنامه امضا شد و هر دو از حقشان گذشتند و بعد از مدتی به "زمان" به مدت یك سال واگذار شد....

وفایی اظهار كرد: بعد از این اتفاق تیم ابومسلم به دسته یك سقوط كرد و با صرف هزینه‌هایی نتوانست بدهی‌ 7 میلیارد تومانی را پرداخت كرده و به همین دلیل "زمان" باشگاه را رها كرده و حتی از استان نیز رفت، بعد از این اتفاق هیچ كس مالك مدعی باشگاه ابومسلم نبود و افشین داوری مدیر كل ورزش و جوانان سابق به من مراجعه كرد و اعلام كرد كه این باشگاه 800 میلیون تومان بدهی دارد و در صورتی كه پرداخت نشود به دسته دو سقوط خواهد كرد.

وی افزود: در آن زمان هیچ كسی مدعی ابومسلم نبود و به من قول داده شد در صورت پرداخت این بدهی ظرف 25 روز باشگاه به من انتقال یابد. به همین دلیل بدهی به فدراسیون فوتبال و طلبكاران تیم پرداخت و رفع تعلیق انجام شد اما پس از آن هیچ سند و یا حتی سربرگی برای اثبات مالكیت تحویل نگرفتم.

وی گفت: بعد از شكل‌‌گیری جدید ابومسلم مالكان مختلفی پیدا شده و حتی بنی اسد نیز عنوان كرد كه من تنها مالك 17 درصد سهام باشگاه بوده‌ام اما این موضوع هیچ وقت كاوش نشد كه در زمان واگذاری هیچ كس مدعی مالكیت نبوده اما بعد از انتقال به من چنین مدعیانی ظاهر شدند.

وفایی با بیان اینكه سند مالكیت ثبتی ابومسلم دست عباسی است، عنوان كرد: این سند در زمانی از سوی بنی اسد به عباسی واگذار شد كه این باشگاه به وی تعلق نداشت و اصل واگذاری خلاف قوانین است زیرا وی مالك نبوده است كه بخواهد آن را به كس دیگری واگذار كند.

وی خاطر نشان كرد: بعد از این موضوع، آخرین رقمی كه از بدهی‌های ابومسلم به من اعلام شد مبلغ یك و نیم میلیارد تومان بود كه بنی اسد به استانداری اعلام كرد در صورتی كه من 970 میلیون تومان بپردازم كل سهام را به من انتقال خواهند داد و حتی این موضوع به امضا رسید. اما بعد از مدتی 200 میلیون تومان دیگر روی بدهی‌ها آمد و هر روز رقم جدیدی را می‌شنیدیم.

رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مسلم رضوی تاكید كرد: امروز این سهام به شركتی واگذار شد كه نه بدهی دارد و نه مدعی و با چنین شرایطی می‌توان به آینده این تیم امیدوار شد.

وی در خصوص بدهی های فوتبالی باشگاه ابوسلم در گذشته، تصریح كرد: این بدهی‌ها كه شامل طلب و قرادادهای بازیكنان و مربیان این تیم در گذشته بوده است، به طور كامل پرداخت شده در واقع می‌توان گفت هر چیزی كه میراث سوء تدبیرهای مدیریت قبلی بوده است پرداخت شده و باز هم هر كسی مطالبه فوتبالی از ابومسلم دارد می‌تواند به ما مراجعه كند.

وی ادامه داد: اما مطالبات غیر فوتبالی از سوی اداره كل ورزش و جوانان و هیات حل اختلاف رسیدگی و حل خواهد شد.

وفایی با بیان اینكه تا جایی كه اطلاع داریم از نظر فوتبالی كسی نبوده است كه به فدراسیون شكایت نكرده باشد و همگی آنها تحت عنوان مبلغ رفع تعلیق بدهی‌های خود را دریافت كرده‌اند.

وی با اشاره به مدل مالكیتی جدید ابومسلم، تصریح كرد: این مدل از حدود سه سال پیش طرح‌ریزی شد و به اعتقاد ما مدلی است كه اگر محقق شود می‌تواند به عنوان اولین الگوی مالكیتی كشور مورد استفاده دیگر تیم‌های خصوصی در كشور باشد.

وی همچنین در پاسخ به بدهی‌های باقی مانده از تیم‌های هندبال و والیبال گفت: این دو تیم دو مقوله جدا است كه می‌توان گفت بدهی‌های هندبال نیز پرداخت شده‌ و اما والیبال بنا بود تا به صورت كمك به استان ظاهر شویم اما به دلیل اینكه هیچ كسی كمكی نكرد این اتفاق نیفتاد.

وفایی با اشاره به سند ثبتی كه در اختیار شخص عباسی است، اظهار كرد: برای عباسی سلب مالكیت سهام ابومسلم نشده است و ایشان هنوز مالك سهم خود هستند اما سلب امتیاز ورزشی شده‌ است زیرا در حال تعلیق بود.

وی ادامه داد: حق اداره كل ورزش و جوانان استان و كمیسیون ماده پنج بود كه با توجه به توافق با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال كسی را مالك باشگاه ورزشی بداند كه اقدام به رفع تعلیق كرده و فدراسیون از همان ابتدا ما را به عنوان مالك باشگاه می‌دانست و تمام نامه‌نگاری‌ها با ما بود.

رییس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی مسلم رضوی در پاسخ به این سوال كه آیا ممكن است در صورت حضور مدیر كل جدید در استان شاهد تغییر مدل مالكیتی ابومسلم باشیم یا خیر، گفت: اگر چیزی به عنوان قانون و مصوب باشد و شكایتی قانونی از آن صورت نگیرد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد زیرا تمام مسیر طی شده به صورت قانونی و حقوقی بوده است و از این بابت خیال‌مان راحت است كه اگر تیم به لیگ برتر صعود كند مدعی دیگری پیدا نشود.

در میان گفتگو، مدیر عامل شركت فرهنگی ورزشی مسلم رضوی به صورت تلفنی در برنامه شركت كرده و صحبت خود را با این سوال آغاز كرد كه اگر تا چند ماه دیگر با دولت جدید مدیر كل ورزش و جوانان استان نیز تغییر كرد آیا اتفاقی برای این مدل مالكیت خواهد افتاد یا غیر.

حجت‌الاسلام حسن ناصری‌پور عنوان كرد: به هر حال اگر مدیر كل دیگری سر كار بیاید احتمال لغو طرح مالكیت وجود دارد و باید به تمام جوانب این طرح دقت كنیم.

وی با بیان اینكه وفایی در این مدت بسیار مظلوم واقع شده است، گفت: وفایی پول و آبروی خود را به خاطر ابومسلم گذاشته است و با این حال هر روز مورد سوال قرار می‌گیرد.

وی تاكید كرد: با چنین طرحی كه چند سال گذشته توسط وفایی مطرح شده بود موافق هستم و تیم ابومسلم بر اساس پرداخت بدهی‌ها و توافقاتی كه انجام شد به باشگاه مسلم رضوی داده شد.

شایان ذكر است: در این برنامه نصیرزاده سرپرست كمیته حقوقی و تنظیم مقررات فدراسیون فوتبال نیز در خصوص قوانین انتقال باشگاه نظر خود را بیان كرد.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات