• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

* خداداد عزیزی: فاصله مان با صدر فقط 4 امتیاز است.با بازگشت مصدومان می توانیم به نتایج خوبی برسیم.

   |  یکشنبه 14 آبان 1391
 
مدیر فنی باشگاه ابومسلم گفت: «دوست دارم غلامحسین پیروانی نه تنها برف مشهد که بهار مشهد را هم ببیند.» جام ورزشی؛ اوج نوشت: خداداد عزیزی درباره شرایط  ابومسلم و وضعیت تیم ملی و فوتبال کشور به پرسش ها پاسخ داد. متن این مصاحبه به شرح ذیل است:
* وضعیت مالکیت باشگاه ابومسلم به کجا رسید؟ از چه زمانی تمرینات را آغاز می کنید؟
- وقتی تمرین را تعطیل کردیم، قرار شد تا 72 ساعت تکلیف مالکیت باشگاه روشن شود. به هر حال مالک باشگاه در این مدت هزینه های زیادی را متحمل شده است و حق دارد بداند آینده اش چه می شود. فرض کنیم ابومسلم به لیگ برتر بازگردد. آیا این انصاف است فردی که تا به امروز 12 میلیارد هزینه کرده است کنار برود و آینده اش نامشخص باشد. پس از اینکه تکلیف مالکیت باشگاه روشن شد، تمرینات را هم از سر می گیریم....
* غلامحسین پیروانی گفته که اگر از سوی مدیریت باشگاه ابومسلم اولتیماتومی دریافت کند، از این باشگاه می رود.
- تا به امروز هیچ اولتیماتومی به شاغلام داده نشده است. باشگاه از سرمربی تیم حمایت می کند و امیدواریم تیم بتواند نتایج مورد نظر را بگیرد.
* درباره رابطه شما با پیروانی شایعات زیادی وجود دارد. صادقانه بگویید اصل ماجرا چیست؟ آیا میان شما اختلاف وجود دارد؟
- همه آنهایی که در فوتبال هستند اخلاق من را می دانند و به خوبی اطلاع دارند خداداد عزیزی اگر با مساله ای یا فردی مشکل داشته باشد، بدون تعارف بیان می کند و در همه این سال ها من این مشی را داشته ام. اینجا هم صادقانه می گویم که برخلاف نوشته برخی مطبوعات مشهدی، من و شاغلام هیچ مشکلی نداریم. حتی در سلایقمان هم اختلافی نیست. من فکر می کنم طبیعی است که تیمی که نتایج مورد نظر را نمی گیرد درباره اش شایعه درست می کنند. میان ما کوچکترین اختلافی نیست. می توانم بگویم از پیروانی خیلی چیزها هم یاد گرفتم.


* ولی باید قبول کرد که ابومسلم تا اینجای لیگ یک نتایج خوبی نگرفته است.
- ما تیم خوبی داریم. این نه نظر من خداداد عزیزی که اظهارنظر اکثر کارشناسان است. من فکر می کنم جز بازی با شاهین بوشهر در سایر مسابقاتی که شکست خوردیم، مستحق باخت نبودیم. در آن بازی واقعا بد بودیم و باید می باختیم ولی فراموش نکنید همین حالا به رغم اینکه در رده ششم جدول قرار داریم اما فاصله مان با صدر فقط 4 امتیاز است. اطمینان دارم با بازگشت مصدومان می توانیم به نتایج خوبی برسیم.


* فکر می کنید شاغلام می تواند برف مشهد را ببیند؟
- من شخصا امیدوارم تغییری در کادر فنی به وجود نیاید و شاغلام پیش ما بماند و دوست دارم نه تنها برف مشهد که بهار مشهد را هم ببیند. ما دو بازی با استقلال اهواز و پارسه را پیش رو داریم که می توانیم به 6 امتیاز از این دو مسابقه برسیم. برخی متاسفانه هیجان می دهند و فکر می کنند قرار است در مدتی کوتاه اتفاقات بزرگ رخ بدهد. البته این را هم بگویم که اختیارات من در ابومسلم مشخص و محدود است و اینطور نیست که درباره هر موضوعی من بتوانم تصمیم بگیرم. بحث کادر هم در حیطه وظایف مدیریت عالی باشگاه قرار دارد. من در این باره فقط نظرم را می دهم و مدیریت تصمیم گیرنده است.


* از ابومسلم فاصله بگیریم. تیم ملی به بازی برگشت با ازبکستان نزدیک می شود. این مسابقه را چطور می بینید؟
- من برخلاف بسیاری بر این باورم که این بازی آسانتر از مسابقه با کره جنوبی است. فکر می کنم تیم ملی بازی نسبتا آسانی را پیش رو خواهد داشت، حداقل نسبت به بازی با کره.


* ولی تیم ملی در بازی رفت، مسابقه سختی را پشت سرگذاشت و با اتفاقات عجیب و غریب توانست سه امتیاز را بگیرد.
- ببینید این فوتبال است. یک روز که خوب بازی می کنی، می بازی و روز دیگر که بد هستی، می بری. من امیدوارم در این مسابقات، تیم ملی بد بازی کند و ببرد. نمی دانم شاید واقعا این تاکتیک تیم ملی باشد. از دید من شکل فوتبالی که تیم ملی بازی می کند، قشنگ نیست. تغییر روند حرکتی تیم ملی از فوتبال علی اصغری به فوتبال مدرن نیاز به زمان دارد و فقط مال تیم ملی نیست و باشگاه ها هم باید کمک کنند. من همیشه از تیم ملی حمایت کرده ام اما باید پذیرفت که کی روش در این مدت کوتاه نتوانسته است تغییری در مدل فوتبالمان به وجود بیاورد اما شک ندارم او می تواند اتفاقات بزرگی را برای آینده فوتبالمان رقم بزند.


* چقدر به صعود تیم ملی به جام جهانی برزیل خوشبین هستید؟
- بالای 90 درصد. ما ازبکستان را در تهران می بریم. قطر را هم در دوحه می بریم و لبنان را هم همین طور. به نظرم تیم ملی به عنوان تیم نخست گروه صعود می کند. قبل از آغاز مسابقات هم گفتم که تیم ملی به راحتی صعود می کند. دلیلش هم مشخص است، اینکه گروه ما آسان است. اگر در گروه دو قرار داشتیم، بعید می دانم می توانستیم در گروهمان چهارم هم بشویم ولی این گروه رقبای ساده ای داشتیم.


* به فصل پاییز رسیدیم و چند روز دیگر پانزدهمین سالروز صعود تیم ملی به جام جهانی فرانسه و بازی با استرالیا هم فرا می رسد. حال و هوای آن روزها با امروز فوتبال چه تفاوتی دارد؟
- آن روزها فوتبال قشنگ بود. حتی حاشیه و هیاهویش هم قشنگ بود اما امروز متن کار هم دیگر جالب نیست. روزنامه می خوانی، دعواست. تلویزیون را روشن می کنی، جنجال است. این بازیکن علیه آن مربی، آن مربی علیه این مدیر. این چه وضعی است؟ آن روزها اینطور نبود. فکر نمی کنم آن روزها برای من خداداد عزیزی تکرار شود.


* به نظرتان چه باید کرد؟
- من اینجا می گویم و حرفم هم ثبت می شود. حرفم این است تیم ملی را صعود کرده به جام جهانی بدانید. یعنی از نظر من تمام است. سوال این است پس از صعود چه باید کرد. من در این باره راه حل دارم. آیا باید مثل سه دوره قبلی که به جام جهانی رفتیم و چند سال عقب افتادیم برنامه ریزی کنیم؟ پیشنهاد مشخص من این است که پس از صعود به جام جهانی تیم ملی را جوان کنیم. یعنی دو، سه بازیکن نهایت 24 ساله را نگه داریم و بقیه را بازنشسته کنیم. برویم از تیم های جوانان و زیر 22 سال بازیکن برای تیم ملی بیاوریم. اینطوری فوتبالمان برای 10 سال تضمین می شود. برویم در جام جهانی هم با همین جوانان همه مسابقات را ببازیم، هیچ ایرادی ندارد. این مجموعه پس از جام جهانی پخته می شود و برای جام ملت های آسیا مهیا می شود. از بازیکنان تیم ملی که سنشان بالاست خواهش می کنم که از خیر جام جهانی بگذرند و جایشان را به جوانان بدهند. از تیم فعلی تا زمان برگزاری جام جهانی خیلی ها باید بروند. اگر قرار باشد تا آن زمان همین نفرات بمانند، کی روش روی من و علی دایی هم می تواند حساب کند. باور کنید ما زوج خوبی هستیم. یک بحث دیگر هم دارم و آن اینکه ما در فوتبال ایران و در داخل، بازیکنان بهتری از این دو رگه ها داریم. دژاگه خوب است، قوچان نژاد خوب است اما بهتر از آنها در داخل داریم.


* مثل چه بازیکنی؟
- یکی همین کریم انصاری فرد. او سال گذشته آقای گل شده است، چرا امسال این قدر سخت گل می زند؟ کریم بازیکنی است که می نویسم و امضا می دهم تا 10 سال می تواند فوروارد تاپ ایران و آسیا باشد. باید یک ایران به او کمک کنند تا شرایطش را بازیابد. مربیان و روانشناسان با او حرف بزنند و گیر کار را بگیرند. مثل کریم در فوتبالمان خیلی داریم.

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات