• بنر مناسبتی
  • slidebg1
    امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
    اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
    را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
  • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
    تفریح و بازى کنید
    زیرا دوست ندارم در دین شما
    خشونت و سختگیری
    دیده شود!
    پیامبر اکرم (ص)
  • شعر و طنز ورزشی
    ز ورزش بــود مـرد را راستــی

    ز سستـی کژی زاید و کاستــی
    تو کز ورزش دیگران دلخوشی
    نشاید که نامنت نهند ورزشی
  • اسلام، دین
    نشاط و شعف
    است نه اندوه...
    فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
    ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

هفته اول لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام آزادگان ، نساجى مازندران - ابومسلم خراسان ، پنجشنبه 23 شهریور ماه 91 - ورزشگاه شهدا ساری

   |  دوشنبه 13 شهریور 1391

هفته اول لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى كشور - جام ازادگان

 نساجى قائمشهر - ابومسلم خراسان

پنجشنبه 23 شهریور ماه 91 - ورزشگاه شهدا ساری - ساعت 16:00

به امید پیروزى مشكى پوشان خراسانى ....

در هفته اول ابومسلم و نساجى در قائمشهر به دیدار هم می روند .دیداری که بدون شک یادآور دیدار دو تیم در هفته اول دو فصل پیش است که ابومسلمى ها به دنبال انتقام خود از حریف مازندى خود هستند . ان دیدار در میان بهت همگان با نتیجه سه بر صفر به اتمام رسید و هواداران ابومسلم را بسیار خشمگین كرد و حالا فرصت انتقام مشكى ها از سرخ هاى شمالى است .

به امید پیروزى مشكى پوشان فوتبال ابومسلم خراسان در قائمشهر مقابل نساجى

.......................................................................................................

 

سازمان لیگ آزادگان بعد از برگزاری مراسم قرعه کشی فصل جدید برنامه بازی  ها را اعلام کرد که در پی می آید. بر اساس اعلام این سازمان فصل جدید بازی ها از 23 شهریور آغاز می شود. هم چنین در پایان فصل تیم های قهرمان مستقیم به لیگ برتر برتر صعود می کنند و برنده تیم های دوم هم باید با تیم چهاردهم لیگ برتر در مرحله پلی آف رویارو شود. هم چنین از هر گروه چهار تیم به دسته پا ئین تر سقوط می کنند.

 

هفته اول، پنجشنبه 23 شهریور 91، ساعت 16:30

گسترش فولاد تبریز- اتکا گلستان، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

ماشین سازی تبریز- الوند همدان، ورزشگاه تختی تبریز

مس سرچشمه- شاهین بوشهر، ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه

نساجی مازندران-ابومسلم خراسان، ورزشگاه شهدا ساری


شهرداری اراک- گل گهر سیرجان، ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک

آهن بافق یزد، داماش ایرانیان، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود

پاس همدان- شهرداری تبریز، ورزشگاه قدس همدان

راهیان کرمانشاه-سایپا شمال، ورزشگاه آزادی کرمانشاه

برق شیراز-نیروی زمینی تهران، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

شهرداری بندرعباس-شهرداری یاسوج، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس-ساعت 16:45

نفت مسجدسلیمان-استقلال اهواز، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان-ساعت 17:00

ایرانجوان بوشهر-مس رفسنجان، ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر-ساعت 17:00

استقلال خوزستان-ملی حفاری اهواز، ورزشگاه تختی اهواز-ساعت 17:00

صنعتی کاوه (یادآوران شلمچه)- فولاد یزد، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود-ساعت 17:00

..................................................................

هفته دوم، پنجشنبه 30 شهریورماه 91

ابومسلم خراسان-آهن بافق یزد، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد- ساعت 16:15

ماشین سازی تبریز-گسترش فولادتبریز، ورزشگاه تختی تبریز -ساعت 16:30

الوند همدان-نساجی مازندران، ورزشگاه قدس همدان-ساعت 16:30

گل گهرسیرجان- مس سرچشمه، ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان-ساعت 16:30

داماش ایرانیان-نفت مسجد سلیمان، ورزشگاه صنایع دفاع تهران-ساعت 16:30

سایپا شمال-شهرداری تبریز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر-ساعت 16:30

شهرداری یاسوج-ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه محل مسابقه  متعاقبا اعلام می شود-ساعت 16:30

فولادیزد-راهیان کرمانشاه، ورزشگاه شهید نصیری یزد-ساعت 16:30

مس رفسنجان-برق شیراز، ورزشگاه تختی رفسنجان-ساعت 16:30

نیروی زمینی تهران-استقلال خوزستان، ورزشگاه جی تهران-ساعت 16:30

شهرداری بندرعباس-پاس همدان، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس ساعت 16:45

شاهین بوشهر- اتکا گلستان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر ساعت 17:00

استقلال اهواز- شهرداری اراک، ورزشگاه تختی اهواز ساعت 17:00

ملی حفاری اهواز-صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز ساعت 17:00

.......................................................................

هفته سوم، جمعه هفتم مهر91

اتکا گلستان- گل گهر سیرجان، ورزشگاه کریم آباد گرگان - ساعت 15

گسترش فولادتبریز-شاهین بوشهر، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز- ساعت 15:15

نساجی مازندران- ماشین سازی تبریز، شهید وطنی قائمشهر -ساعت 15:15

آهن بافق یزد-الوند همدان، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود -ساعت 15:15

مس سرچشمه-استقلال اهواز، ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه -ساعت 15:15

شهرداری اراک-داماش ایرانیان، ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک- ساعت 15:15

پاس همدان-سایپا شمال، ورزشگاه قدس همدان-ساعت 15:15

شهرداری تبریز-فولادیزد، ورزشگاه تختی تبریز -ساعت 15:15

برق شیراز-شهرداری یاسوج، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز- ساعت 15:15

راهیان کرمانشاه-ملی حفاری اهواز، ورزشگاه آزادی کرمانشاه -ساعت 15:15

نفت مسجد سلیمان-ابومسلم خراسان، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان -ساعت 15:45

ایرانجوان بوشهر-شهرداری بندرعباس، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر -ساعت 15:45

استقلال خوزستان-مس رفسنجان، ورزشگاه تختی اهواز -ساعت 15:45

صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)-نیروی زمینی تهران، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود ساعت 15:45

........................................................................

 

هفته چهارم، جمعه 14 مهر91

ابومسلم خراسان-شهرداری اراک، ورزشگاه ثامن الائمه مشهد - ساعت 15

نساجی مازندران-گسترش فولاد تبریز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر- ساعت 15:15

گل گهر سیرجان-شاهین بوشهر، ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان- ساعت 15:15

ماشین سازی تبریز- آهن بافق یزد، ورزشگاه تختی تبریز- ساعت 15:15

الوند همدان-نفت مسجد سلیمان، ورزشگاه قدس همدان- ساعت 15:15

داماش ایرانیان-مس سرچشمه، ورزشگاه صنایع دفاع تهران- ساعت 15:15

فولادیزد-سایپا شمال-ورزشگاه شهید نصیری یزد- ساعت 15:15

شهرداری یاسوج-استقلال خوزستان- ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود- ساعت 15:15

نیروی زمینی تهران- راهیان کرمانشاه، ورزشگاه جی تهران- ساعت 15:15

مس رفسنجان-صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)، ورزشگاه تختی رفسنجان- ساعت 15:15

شهرداری بندرعباس-برق شیراز، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس- ساعت  15:30

استقلال اهواز-اتکا گلستان، ورزشگاه تختی اهواز- ساعت 15:45

ایرانجوان بوشهر-پاس همدان، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر- ساعت 15:45

ملی حفاری اهواز-شهرداری تبریز، ورزشگاه اختصاصی نفت اهواز- ساعت 15:45

....................................................................

هفته پنجم پنجشنبه 20 مهر91



اتکا گلستان-داماش ایرانیان، ورزشگاه کریم آباد گرگان - ساعت 14:45

گسترش فولادتبریز-گل گهر سیرجان، ورزشگاه بینان دیزل تبریز- ساعت 15:00

آهن بافق یزد-نساجی مازندران، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود- ساعت 15:00

شهرداری اراک-الوند همدان، ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک- ساعت 15:00

مس سرچشمه-ابومسلم خراسان، ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه- ساعت 15:00

پاس همدان-فولاد یزد، ورزشگاه قدس همدان ساعت 15:00

برق شیراز-ایرانجوان بوشهر، ورزشگاه شهید دستغیب شیراز- ساعت 15:00

سایپا شمال-ملی حفاری اهواز، ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر- ساعت 15:00

شهرداری تبریز-نیروی زمینی تهران، ورزشگاه تختی تبریز- ساعت 15:00

راهیان کرمانشاه-مس رفسنجان، ورزشگاه آزادی کرمانشاه- ساعت 15:00

شاهین بوشهر-استقلال اهواز، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر- ساعت15:30

نفت مسجد سلیمان-ماشین سازی تبریز، ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان- ساعت15:30

استقلال خوزستان-شهرداری بندرعباس، ورزشگاه تختی اهواز- ساعت15:30

صنعتی کاوه(یادآوران شلمچه)-شهرداری یاسوج، ورزشگاه محل مسابقه متعاقبا اعلام می شود.- ساعت15:30

....................................................................

 هفته ششم

گروه اول

سنگ آهن بافق یزد - گسترش فولاد تبریز

استقلال اهواز - گل گهر سیرجان

نساجى مازندران - نفت مسجد سلیمان

پارسه تهران - شاهین بوشهر

ماشین سازى تبریز - شهردارى اراك

ابومسلم خراسان - اتكاى گلستان

الوند همدان - مس سرچشمه كرمان

گروه دوم

برق شیراز - پاس همدان

ملى حفارى اهواز - فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر - استقلال صنعتى خوزستان

نیروى زمینى تهران - سایپاى شمال

شهردارى بندرعباس - صنعتى كاوه تهران

مس رفسنجان - شهردارى تبریز

شهردارى یاسوج - راهیان كرمانشاه

.................................................................................

 هفته هفتم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - استقلال اهواز

نفت مسجدسلیمان - سنگ آهن بافق یزد

گل گهر سیرجان - پارسه تهران

شهردارى اراك - نساجى مازندران

شاهین بوشهر - ابومسلم خراسان

مس سرچشمه كرمان - ماشین سازى تبریز

اتكاى گلستان - الوند همدان

گروه دوم

پاس همدان - ملى حفارى اهواز

استقلال خوزستان - برق شیراز

فولاد یزد - نیروى زمینى تهران

صنعتى كاوه تهران - ایرانجوان بوشهر

سایپاى شمال - مس رفسنجان

راهیان كرمانشاه - شهردارى بندرعباس

شهردارى تبریز - شهردارى یاسوج

...................................................................

 هفته هشتم

 گروه اول

نفت مسجدسلیمان - گسترش فولاد تبریز

پارسه تهران - استقلال اهواز

سنگ آهن بافق یزد - شهردارى اراك

ابومسلم خراسان - گل گهر سیرجان

نساجى مازندران - مس سرچشمه كرمان

الوند همدان - شاهین بوشهر

ماشین سازى تبریز - اتكاى گلستان

گروه دوم

استقلال صنعتى خوزستان - پاس همدان

نیروى زمینى تهران - ملى حفارى اهواز

برق شیراز - صنعتى كاوه تهران

مس رفسنجان - فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر - راهیان كرمانشاه

شهردارى یاسوج - سایپاى شمال

شهردارى بندرعباس - شهردارى تبریز

...................................................................

 هفته نهم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - پارسه تهران

شهردارى اراك - نفت مسجد سلیمان

استقلال اهواز - ابومسلم خراسان

مس سرچشمه كرمان - سنگ آهن بافق یزد

گل گهر سیرجان - الوند همدان

اتكاى گلستان - نساجى مازندران

شاهین بوشهر - ماشین سازى تبریز

گروه دوم

پاس همدان - نیروى زمینى تهران

صنعتى كاوه تهران - استقلال صنعتى خوزستان

ملى حفارى اهواز - مس رفسنجان

راهیان كرمانشاه - برق شیراز

فولاد یزد - شهردارى یاسوج

شهردارى تبریز - ایرانجوان بوشهر

سایپاى شمال - شهردارى بندرعباس

........................................................................

 هفته دهم

 گروه اول

شهردارى اراك - گسترش فولاد

ابومسلم خراسان - پارسه تهران

نفت مسجد سلیمان - مس سرچشمه كرمان

الوند همدان - استقلال اهواز

سنگ آهن بافق یزد - اتكاى گلستان

ماشین سازى تبریز - گل گهر سیرجان

نساجى مازندران - شاهین بوشهر

گروه دوم

صنعتى كاوه تهران - پاس همدان

مس رفسنجان - نیروى زمینى تهران

استقلال صنعتى خوزستان - راهیان كرمانشاه

شهردارى یاسوج - ملى حفارى اهواز

برق شیراز - شهردارى تبریز

شهردارى بندرعباس - فولاد یزد

ایرانجوان بوشهر - سایپاى شمال

..................................................................

 هفته یازدهم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - ابومسلم خراسان

مس سرچشمه كرمان - شهردارى اراك

پارسه تهران - الوند همدان

اتكاى گلستان - نفت مسجد سلیمان

استقلال اهواز - ماشین سازى تبریز

شاهین بوشهر - سنگ آهن بافق یزد

گل گهر سیرجان - نساجى مازندران

گروه دوم

پاس همدان - مس رفسنجان

راهیان كرمانشاه - صنعتى كاوه تهران

نیروى زمینى تهران - شهردارى یاسوج

شهردارى تبریز - استقلال صنعتى خوزستان

ملى حفارى اهواز - شهردارى بندرعباس

سایپاى شمال - برق شیراز

فولاد یزد - ایرانجوان بوشهر

..................................................................

 هفته دوازدهم

 گروه اول

مس سرچشمه كرمان - گسترش فولاد تبریز

الوند همدان - ابومسلم خراسان

شهردارى اراك - اتكاى گلستان

ماشین سازى تبریز - پارسه تهران

نفت مسجد سلیمان - شاهین بوشهر

نساجى مازندران - استقلال اهواز

سنگ آهن بافق یزد - گل گهر سیرجان

گروه دوم

راهیان كرمانشاه - پاس همدان

شهردارى یاسوج - مس رفسنجان

صنعتى كاوه تهران - شهردارى تبریز

شهردارى بندرعباس - نیروى زمینى تهران

استقلال صنعتى خوزستان - سایپاى شمال

ایرانجوان بوشهر - ملى حفارى اهواز

برق شیراز - فولاد یزد

.................................................................

 هفته سیزدهم

 گروه اول

گسترش فولاد تبریز - الوند همدان

اتكاى گلستان - مس سرچشمه كرمان

ابومسلم خراسان - ماشین سازى تبریز

شاهین بوشهر - شهردارى اراك

پارسه تهران - نساجى مازندران

گل گهر سیرجان - نفت مسجدسلیمان

استقلال اهواز - سنگ آهن بافق یزد

گروه دوم

پاس همدان - شهردارى یاسوج

شهردارى تبریز - راهیان كرمانشاه

مس رفسنجان - شهردارى بندرعباس

سایپاى شمال - صنعتى كاوه تهران

نیروى زمینى تهران - ایرانجوان بوشهر

فولاد یزد - استقلال صنعتى خوزستان

ملى حفارى اهواز - برق شیراز

تهیه و تنظیم : مصطفى رحمتى

  • چهارشنبه 15 شهریور 1391 12:50 ق.ظ
    فقط نـــــســــــاجــــــی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالی



هواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic