• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

اطلاعیه ی باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

   |  جمعه 19 خرداد 1391
باسمه تعالی ... به نام آن که انسان را فکرت آموخت. باشگاه ابومسلم خراسان به عنوان یکی از قدیمی ترین و پرطرفدارترین باشگاه‌های ورزشی کشور از خاستگاه پایتخت معنوی ایران اسلامی «مشهد مقدس» و استان پهناور «خراسان رضوی» با مردمی ورزش دوست و قهرمان پرور افتخار دارد ضمن تبریک اعیاد رجبیه و با استعانت از تفضلات ماه پربرکت علوی و عنایات و توجهات خاص رضوی، آغاز فعالیت خود را در فصل جدید 91 – 92 رسماً اعلام نماید. اما از آنجایی که بر این اعتقادیم «یک حرکت خوب، باید شروعی خوبتر داشته باشد»، لذا همین ابتدای فصل، توجه همه ی دلسوزان عرصه ی خطیر ورزش، مسئولان محترم استانی و شهری، مدیران واحدهای اقتصادی استان، جامعه ی پرشور، فهیم و همیشه حامی هواداران مردمی باشگاه و در نهایت جامعه ی فوتبال کشور را به اهم دغدغه ها، درخواست ها و پیشنهادات مسئولان باشگاه جلب می کنیم:...
1) در آغاز فعالیت ورزشی باشگاه برای فصل جدید 91 – 92 رسماً، صراحتاً و مجدداً اعلام می کنیم از آنجایی که این گروه مدیریتی و اجرایی، صرفاً با انگیزه های خداپسندانه و با هدف شناسایی، تربیت و معرفی استعدادهای ورزشی نوجوانان و جوانان غیور مشهدی و خراسانی به جامعه ی فوتبال کشور همچنین افزایش شور و نشاط اجتماعی و سلامت جسمی و روانی آحاد مردم قدرشناس و ورزش دوست خطه ی خورشید هشتم از رهگذر صعود به لیگ برتر فوتبال کشور و نیز رساندن باشگاه مردمی ابومسلم به جایگاه واقعی خود با تکیه به شعار ارزش، دانش و ورزش، قدم به این عرصه گذاشته اند، از این رو بدون هیچ گونه ادعا و تکلفی، صادقانه و با آغوش باز، آمادگی خود را برای تحویل باشگاه به افراد و گروه های علاقمند و توانمند اعلام کرده و همین جا یادآور می شویم باشگاه طی دو سال گذشته بیش از شش میلیارد و هفتصد میلیون تومان هزینه نموده که اسناد مثبته ی آن تماماً در امور مالی باشگاه موجود می باشد. لذا اگر شخص یا افرادی، توانایی و علاقه ی تحویل باشگاه را دارند، بسم الله... این گوی و این میدان اما لازم است که همین امروز و قبل از آغاز پروسه ی جذب بازیکنان آمادگی خویش را برای ورود به این عرصه اعلام نمایند تا از تکرار تجربیات تلخ و آسیب رسان دو سال گذشته و ایجاد حاشیه های فراوان خصوصاً در این مرحله ی زمانی بسیار حساس اجتناب شود.

2) ضرورت طرح مجدد و شفاف این واقعیت تلخ آن هم در استان صنعتی و ثروتمند «خراسان رضوی» را در همین اولین روز شروع به کار خود احساس می کنیم که متأسفانه طی دو سال گذشته، جز حمایت های معنوی شخص استاندار محترم و ورزش دوست خراسان رضوی جناب آقای دکتر صلاحی و حامیان همیشگی یعنی خبرگزاری ها و جراید استان، نه تنها هیچ گونه حمایت مادی و معنوی معتنابهی از سوی هیچ یک از دستگاه های اجرایی استان و مدیران شهری و محلی صورت نگرفته بلکه وجود باشگاهی قدیمی، باسابقه، پرطرفدار و مردمی مانند «ابومسلم خراسان» و نیازمند حمایت حتی در حد «کلام و لفظ» در این خطه برای صنعتی های استان بویژه غول های اقتصادی بزرگی همچون خودروسازی، فولاد و صنایع غذایی و ... به کل فراموش شده و کاملاً غریبه است! چیزی که در هیچ استانی در کشور بدین شکل نه در گذشته و نه حال سابقه نداشته و ندارد که امید است در فصل پیش رو، بخش اندکی از بهره ی وافر خود را از نیروی کار جوان، سالم و پرشور استان ـ که بخش اعظم آن مرهون نشاط ورزشی و اجتماعی آنان است ـ به خود آنان برگردانده و دین خود را به ساحت خطیر و سلامت آفرین «ورزش» خصوصاً در استان مرزی و پر از آسیب های اجتماعی و بلاهای خانمان سوز «خراسان رضوی» ادا کنند . انشاالله

3)  در خصوص ضرورت تغییرات مدیریتی و فنی باشگاه در فصل جدید و پس از برگزاری نشست های متعدد و رایزنی های فراوان مسئولان باشگاه با صاحبنظران، این تغییرات بدین شرح اعلام می گردد:
الف) در خصوص هیئت عامل: ضمن تشکر از تلاش و خدمات ارزنده ی حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای ناصری پور و جناب آقای علی اصغر حسن زاده، ترکیب هیئت عامل به شرح زیر می باشد:

• جناب آقای مهدی فاضل فکور، رئیس هیئت عامل 
• جناب آقای سید مهدی حسینی، قائم مقام رییس هیئت عامل و معاونت اجرایی 
• جناب آقای بهزاد تیمورپور، عضو هیئت عامل و سخنگوی باشگاه
• جناب آقای حشمت الله مهاجرانی، عضو هیئت عامل و رئیس آکادمی و سازمان فوتبال باشگاه
• جناب آقای سید هاشم حسینی، عضو هیئت عامل و سرپرست تیم بزرگسالان 
• جناب آقای احمد پازوکی، عضو هیئت عامل 
• جناب آقای سید محمد رضوی، عضو هیئت عامل 

ب‌) در خصوص کادر فنی: هیئت عامل باشگاه ضمن ابراز تقدیر و تشکر صادقانه ی خود از جناب آقای «خداداد عزیزی» اسطوره ی فوتبال کشور و مربی با غیرت و محبوب خراسانی ها که فصل گذشته تیم را در شرایطی سخت تحویل گرفت و تا بدین مرحله پیش برد، اعلام می دارد پس از مذاکرات متعدد با چند مربی سرشناس و توانمند و پس از بررسی جمیع مقتضیات فوتبال کشور، مضایق استان و در نهایت شرایط باشگاه، تصمیم بر آن شد سکان رهبری تیم فوتبال ابومسلم در این فصل، به دست جناب آقای «غلامحسین پیروانی» از مربیان باسابقه و مجرب کشورمان سپرده شود و لذا ایشان از امروز به طور رسمی کار خود را به عنوان سرمربی جدید تیم آغاز خواهد کرد.

4)  هواداران یک باشگاه فرهنگی ورزشی کهن، مردمی و پرطرفدار، اصلی ترین و ارزشمندترین سرمایه های آن به شمار می روند. حسن همراهی آنان با مدیریت هدفمند باشگاه، رشد و تعالی تیم ها را به همراه خواهد داشت و برعکس، دامن زدن به حاشیه ها و ایجاد چندصدایی به جای یک صدایی چه بر روی سکوها و چه در فضای رسانه و در اجتماع، بیشترین ضربه را به رشد تیم خواهد زد. عملکرد دو ساله ی تیم مدیریتی حاضر بهترین مدعاست که هیچ هدفی جز صعود تیم به لیگ برتر وجود ندارد و الحمدلله بلوغ فکری هواداران فهیم باشگاه و عموم مردم ورزش دوست استان خصوصاً شهر مشهد مقدس در نظرسنجی اخیر نشان داد که خواهان صعود همین تیم به لیگ برتر هستند لذا از عموم هواداران فهیم، غیور و بانشاط باشگاه تقاضامندیم از ورود به فضاسازی های کاذب و پیش ساخته ی برخی جریانات، اجتناب نموده و اجازه داده تا در آرامش کامل، بحث جذب بازیکنان و عوامل فنی صورت پذیرفته و از این رهگذر، زمینه ی صعود تیم بیشتر از گذشته فراهم گردد.

در پایان با اذعان به این نکته ی مهم که استان ولایتمدار «خراسان رضوی» به برکت وجود مضجع شریف و نورانی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع)، خوشبختانه در اکثر زمینه ها پیشرو و الگوساز بوده و ثابت کرده که اگر بخواهد، می تواند در ساحت خطیر ورزش نیز الگویی برای سایر استان های کشور شود، ضمن درخواست انعطاف و حسن تعامل بیشتر فدراسیون فوتبال کشورمان و سایر ارگان های ذیربط با باشگاه های شهرستانی بویژه باشگاه ابومسلم خراسان، خدمت همه ی دلسوزان ورزش، فعالان اقتصادی، مسئولان خدوم استانی و شهری، پیش کسوتان و صاحب نظران و کارشناسان فوتبال در استان یک بار دیگر اعلام می کنیم فضا برای همه گونه همکاری و مساعدت باز بوده و دست هر شخص یا ارگانی که بخواهد به فراخور توانمندی و ظرفیت خود، به تعالی فکری و معنوی، فنی و مالی باشگاه کمک نماید، به گرمی می فشاریم و از جناب آقای دکتر صلاحی استاندار محترم خراسان رضوی نیز می خواهیم به هر نحو ممکن که می توانند، مساعدت های لازم را از تنها نماینده ی مطرح استان در فوتبال کشور دریغ ننمایند.

باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان
19 خرداد 1391

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic