• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

انتقاد قائم مقام باشگاه ابومسلم خراسان از فدراسیون فوتبال : می‌خواهید با این کارها ابومسلم را از بین ببرید؟ فوتبال مشهد بی‌صاحب نیست که فله‌ای رای صادر می‌کنید

   |  چهارشنبه 2 شهریور 1390

قائم مقام و عضو هیات عامل باشگاه ابومسلم خراسان با انتقاد از تصمیمات فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون، فوتبال مشهد را بی‌صاحب فرض کرده و فله‌ای رای صادر کرده‌ است.حسن ناصری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) ـ منطقه خراسان، افزود: مجموعه‌ای که در حال حاضر در باشگاه ابومسلم کار می‌کند، میراث‌دار یک اتفاقات وحشتناکی از گذشته بوده و در حدود یک سال ‌و چند ماه از عمر مدیریت این مجموعه، فدراسیون در خصوص شکایت طلبکاران از ابومسلم، هیچگاه نظر باشگاه را جویا نشده و در واقع فدراسیون به‌صورت فله‌ای و یک طرفه رای صادر می‌کند.....

وی با اشاره به رای صادر شده برای امجد شکوه مقام بازیکن سابق تیم فوتبال ابومسلم خراسان ادامه داد: فدراسیون در این پرونده رای به طلب 168 میلیون تومانی این بازیکن داده در حالی که می‌بایست در صورت سقوط تیم، 40 درصد مبلغ قرارداد کم شود که فدراسیون این مبلغ را کم نکرده و واقعا در برخی مواقع مدیریت فدراسیون خیلی ضعیف است.
وی اضافه کرد: در تمام دادگاه‌های دنیا و حتی بدترین دادگاه‌هایی که قبول نداریم، طرف خواهان و خوانده با هم نشانده می‌شوند و اخذ توضیح و اسناد می‎کنند در صورتی‌ که فدراسیون یک‌ طرفه به قاضی می‌رود و حتی یک دعوتنامه هم برای باشگاه ابومسلم نفرستاده و در واقع این کارهای فدراسیون خیلی عجیب‌ و غریب است.

عضو هیات عامل باشگاه ابومسلم خراسان با خطاب ‌قرار دادن کفاشیان، خواهان نگاه و توجه دقیق‌تری به فدراسیون فوتبال شد و افزود: آقای کفاشیان، خواهش می‌کنم تو را به حضرت عباس، به زیر مجموعه‌ات یک نگاه مدیریتی داشته ‌باش چرا که دارد اتفاقات خیلی بدی می‌افتد.

وی با اشاره به پرونده عدنان بازیکن خارجی ابومسلم خاطرنشان کرد: در رابطه با این بازیکن، باشگاه ابومسلم از فدراسیون فوتبال شاکی است، چگونه فدارسیون به وی اجازه خروج از کشور آن هم با جعل امضا، سربرگ و مهر ما را داده‌ است؟ هنوز پروند جعل امضا و مهر و سربرگ باشگاه برای صدور رضایتنامه این بازیکن، در مجموعه وزارت کار در حال پیگیری است.

ناصری‌پور ادامه داد: عدنان از باشگاه تنها 6 میلیون تومان طلب داشته ولی ماشاءالله کار فدراسیون اینقدر درست است که این مبلغ را 35 میلیون تومان اعلام کرده‌ است.

وی افزود: خروج عدنان به‌عنوان یک تبعه انگلستان از کشور غیرقانونی بوده و ما شاکی هستیم. چرا کسی که رفته و بدهکار است و به ما خسارت زده و باید جوابگو باشد، چکی را که دستش بوده به اجرا گذاشته است؟ این چه سیستمی است؟

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با انتقاد از عملکرد فدراسیون فوتبال بیان کرد: فدراسیون فوتبال خودش اعلام کرده که کمیته انضباطی برای مربیان و بازیکنان و مباحث فوتبالی است. شخص محترمی به نام علیرضا ظهورنیا از باشگاه طلب دارد و در این رابطه یک سوال برای من پیش می‌آید که شما قوه قضائیه هستید یا فدراسیون فوتبال؟

قائم مقام باشگاه ابومسلم خراسان اظهار کرد: باشگاه ابومسلم می‌گوید ما با این فرد اختلاف حساب داریم، آیا فدراسیون فوتبال باید برای یک فروشگاه ورزشی رای بدهد؟ این موضوع در آیین‌نامه آمده یا با قوه قضائیه است؟ اگر اینجوری است، برای مثال اگر باشگاه ابومسلم چندین هکتار زمین در الهیه مشهد دارد، پس آقای کفاشیان لطف کنند این زمین را بگیرد و به باشگاه تحویل دهد. چه خبر است؟ می‌خواهید با این کارها این تیم‌ها از بین بروند؟ البته این کار خیلی سخت نیست؛ شما که ماشاءالله کارهایی از این بزرگتر را انجام داده‌اید، این را هم اعلام کنید و تمام شود.

وی اضافه کرد: معلوم نیست آقای ظهورنیا لباس تیم‌های رشته‌های دیگر و یا باشگاه ابومسلم را تامین کرده ‌است؛ نمی‌دانم به فدراسیون فوتبال چه ربطی دارد؟ شما را به خدا یک نگاهی به زیر مجموعه فدراسیون بکنید، بالاخره حساب‌ و کتابی وجود دارد و حق‌الناس است و این کارها درست نیست.

ناصری‌پور ادامه داد: درباره طلب مصطفی شهرکی نیز ما تسویه‌ حساب مالی با وی داریم و کارهای آن انجام شده ‌است، اما باز هم در این حکم مجددا آمده ‌است.

وی با اشاره به پرداخت بدهی‌های مربوط به تعلیق باشگاه تصریح کرد: کل مبلغ تعلیق تیم یعنی مبلغ 859 میلیون و 500 هزار تومان از یک‌ میلیارد و 200 ‌میلیون تومان اعلام‌ شده را که مربوط به لیگ سال 87 و 88 است، پرداخت کرده‌ایم و 400 میلیون باقیمانده هم به اختلاف حساب‌ها با این چند نفر برمی‌گرد که اسناد مثبته را به فدراسیون اعلام کرده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به پرداخت این مبلغ، باشگاه دیگر بدهی ندارد و خوشبختانه اسناد این اختلاف 400 میلیون تومانی هم وجود دارد؛ اما آقای بهروان می‌گوید باشگاه ابومسلم یک‌ میلیارد بدهکار است؛ چشم، حرفی نیست اما اکنون کار مدیریت باشگاه تنها شده دریافت آرای فله‌ای فدراسیون فوتبال.

عضو هیات عامل باشگاه ابومسلم خراسان با بیان اینکه در زیرمجموعه فدراسیون فوتبال اصلا گوش شنوایی وجود ندارد، اظهار کرد: خواهش می‌کنم یک نگاه و تجدیدنظری به لیگ یک هم بیندازید؛ لیگ یک هم مهم است. شب قدر است، از خدا می‌خواهم یک اتفاقی بیفتد، الآن هم که صحبت می‌کنم به این خاطر است که به نقطه جوش رسیدم.

وی تصریح کرد: سال گذشته 800 میلیون و امسال 850 ‌میلیون تومان پرداخت کرده‌‎ایم و مطمئن هستم با این روند فدراسیون، برای سال بعد هم یک‌ میلیارد بدهی خواهیم ‌داشت.

وی همچنین در پاسخ به صحبت‌های افرادی که بدهی‌ها و مشکلات ابومسلم را ناشی از ضعف مدیریت این باشگاه می‌دانند، به ایسنا گفت: جای تعجب است که مشکلات تیم را به مدیریت فعلی نسبت می‌دهند. مشکلات از مدیریت نیست بلکه مشکل فوتبال مشهد بنیادی است؛ بالاخره در مدیریتی که یک روز عناوین قهرمانی و نایب‌ قهرمانی را به‌دست می‌آورد، بدهی یک میلیارد و 200 ‌میلیون تومانی هم داریم و آن میراث همان قهرمانی‌هاست و همان مدیریت.

قائم مقام باشگاه ابومسلم خراسان ادامه داد: ما فقط هر روز چند نامه داریم که فشار روی تیم و مسوولان می‌آید که باز هم بدهی‌های قبلی مطرح می‌شود. عرضی نیست، باشگاه فعالیت کرده عناوین قهرمانی و نایب ‌قهرمانی مال آقایان بوده و بدهی‌هایش و تیم سقوط کرده به دست یک مال مدیریت فعلی.

ناصری‌پور بیان کرد: بازیکنانی مثل اشکان نامداری، ابراهیم لوینیان، فرشاد بهادرانی و رضا ناصحی افرادی هستند که از باشگاه از سه سال گذشته طلب دارند و آن طرز مدیریت امروز خودش را نشان داده ‌است؟ برای مدیریت امروز نباید امروز، بلکه باید فردا قضاوت کرد؛ بالاخره دروغی هم که آدم می‌گوید یک اثر وضعی دارد که باید یکی‌ ـ دو روز هم از آن بگذرد.

وی تصریح کرد: امیدوار هستم همه عزیزان و دلسوزان ورزش و جوانان به ویژه فوتبالی‌های خراسان دست در دست هم و در میادین سختی که فوتبال مشهد خواسته و یا ناخواسته با آن روبه‌رو است سربلند بیرون بیاید و دل خیل عظیم هواداران را خوشحال کنند.

 

 • شنبه 5 شهریور 1390 07:51 ب.ظ
  باید فدراسیون جوابگو باشه.
 • چهارشنبه 2 شهریور 1390 09:17 ب.ظ
  لعنت به این فدراسیون فوتبال
  دیگه واقعا گندش در اومده
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب فارس


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic